کد خبر : 21922 / /
/

مرتضی پورعلی‌گنجی که در چند هفته گذشته در ترکیب ثابت پرسپولیس حضور داشته در حالی در تمرین تیم ملی پا به توپ شده که می‌تواند تهدید بزرگی برای شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان محسوب شود

 

مدافع حال حاضر پرسپولیس در حالی به تیم ملی دعوت شده که در هفته های اخیر در لیگ برتر عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشته است.

مرتضی پورعلی‌گنجی که در چند هفته گذشته در ترکیب ثابت پرسپولیس حضور داشته در حالی در تمرین تیم ملی پا به توپ شده که می‌تواند تهدید بزرگی برای شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان محسوب شود و جای یکی از دو مدافع میانی محبوب دراگان اسکوچیچ در قلب خط دفاعی تیم ملی را بگیرد.

البته که طی روزهای گذشته شایعاتی منتشر شده مبنی بر آنکه ممکن است کارلوس کی‌روش، کلا قید شجاع خلیل‌زاده را بزند و به خاطر مسائل گذشته، این بازیکن را به تیم ملی دعوت نکند و به همین دلیل پورعلی‌گنجی را دعوت کرده تا او را با کنعانی‌زادگان هماهنگ کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.