کد خبر : 22000 / /
/

انصاری فرد دو هفته پیش تصمیم گرفت به لیگ قبرس برود و برای تیم اومونیا بازی کند. مهاجم سابق پرسپولیس شب گذشته برای اولین بار برای اومونیا مقابل پارالیمنی گلزنی کرد.

کریم انصاری فرد کاپیتان تیم ملی کشورمان در این فصل به همراه آاک یونان وضعیت بدی داشت و در لیست مازاد قرار داشت.

انصاری فرد دو هفته پیش تصمیم گرفت به لیگ قبرس برود و برای تیم اومونیا بازی کند. مهاجم سابق پرسپولیس شب گذشته برای اولین بار برای اومونیا  مقابل  پارالیمنی گلزنی کرد.

بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی باعث شد تا انصاری فرد هم به اردوی تیم ملی مجددا دعوت شود. بازگشت سرمربی پرتغالی برای انصاری فرد خوش یمن بود چون در بازی های باشگاهی دوباره درخشید.

در همین رابطه سایت «گازتا» یونان به تمجید از ستاره ایرانی پرداخت و نوشت: کریم انصاری فرد اولین گل خود را با پیراهن اومونیا به ثمر رساند و در پیروزی ۴-۰ تیمش شریک شد

این ملی پوش ایرانی پیش از این در دقیقه ۳+۴۵ پاس گل خوبی به فیلیپه برونو بازیکن سابق المپیاکوس و آریس داده بود تا نتیجه ۲-۰ شود. این مهاجم ۳۲ ساله در ۳ بازی در لیگ قبرس یک گل و دو پاس گل به ثبت رسانده است.

کریم انصاری فرد

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.