کد خبر : 22056 / /
/

باشگاه پرسپولیس به پرونده شکایت ذوب‌آهن اصفهان از سینا اسدبیگی بازیکن کنونی سرخ‌های پایتخت ورود نکرده است

باشگاه پرسپولیس خیالش از پرونده سینا اسدبیگی به نوعی راحت است.

باشگاه پرسپولیس به پرونده شکایت ذوب‌آهن اصفهان از سینا اسدبیگی بازیکن کنونی سرخ‌های پایتخت ورود نکرده است. باشگاه پرسپولیس می‌گوید این یک دعوا میان باشگاه دیگر و بازیکنی است که مدعی هستند با او قرارداد دارند و تا زمانی که مرجع رسیدگی به این پرونده از پرسپولیس مدارکی را نخواهد در این دعوا دخالت نخواهد کرد.

گفته می‌شود این بازیکن در مذاکره با ذوب‌آهن از طریق واتساپ مدیربرنامه‌اش متن قراردادی را دریافت کرده که آن را امضا کرده و به‌شکل واتساپی توسط مدیربرنامه های این بازیکن آن را ارسال کردند که این متن واتساپی هم در هیات فوتبال به ثبت نرسیده است.

باشگاه پرسپولیس هم بعد از استعلام مکتوب از هیات فوتبال مبنی‌بر وضعیت قرارداد این بازیکن اقدام به عقد و ثبت قرارداد با این بازیکن کرده است.

در خبرها آمده بود که در صورت محکومیت اسدبیگی در این پرونده نتایج بازی‌هایی که برای پرسپولیس بازی کرده به نفع حریفان ۳ بر صفر اعلام می‌شود که این موضوع کاملا رد شده است.

اگر چنین اتفاقی بیفتد این بازیکن ۴ تا ۶ ماه محروم شده و پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس بسته خواهد شد و اصلا این دعوای حقوقی منجر به ۳ بر صفر شدن بازی‌های پرسپولیس نخواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.