کد خبر : 22212 / /
/

متقاضیان‌ آزمون‌ ار امروز می‌توانند به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی ، سال تولد و...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده ، شماره سریال و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه‌کنند.

کارت شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال ۱۴۰۱، از امروز سه‌شنبه ۱۹ مهرماه روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی از امروز

به گزارش رکنا، متقاضیان‌ آزمون‌ ار امروز می‌توانند به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی ، سال تولد و...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده ، شماره سریال و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه‌کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. 

چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سامانه پاسخگویی سازمان سنجش و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام‌کنند.

با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷، ۱۱، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۲۰و ۲۱ (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین،  سهمیه ۵ درصد ایثارگران، وضعیت اشتغال، تاریخ فارغ‌التحصیلی، معدل، وضعیت تاهل و شاغل در مراکز درمانی کرونا) کارت شرکت در آزمون مشاهده‌کردند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا روز جمعه ۲۲ مهر منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام‌کنند. بعد از این تاریخ امکان اعمال و اصلاح موارد ذکر شده امکان پذیر نخواهد بود.

چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس است یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی همچون فاقد مُهر بودن، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباهی است؛ ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه‌کنند تا مشکل را برطرف‌کنند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف شناخته می‌شود. همچنین سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود متقاضی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است. 

متقاضیان برای رفع مشکلات احتمالی می‌توانند روز پنجشنبه ۲۱ مهر، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۷ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در واحد رفع نقص مراجعه‌کنند. شرکت‌کنندگان برای اطلاع از محل باجه‌های رفع نقض کارت می‌توانند به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه‌کنند. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.