کد خبر : 22356 / /
/

مهدی جهانشیری با اشاره به انتشار فیلم لیدر زن مسلح اغتشاشات در این شهرستان اظهار داشت: دادستانی شهرستان ملارد به‌همراه سربازان گمنام امام زمان(عج) با رصد فنی و اطلاعاتی فرد مذکور را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد از دستگیری لیدر زن مسلح اغتشاشات ملارد توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.

 

 

 مهدی جهانشیری  با اشاره به انتشار فیلم لیدر زن مسلح اغتشاشات در این شهرستان اظهار داشت: دادستانی شهرستان ملارد به‌همراه سربازان گمنام امام زمان(عج) با رصد فنی و اطلاعاتی فرد مذکور را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

وی افزود: متهم به حمل سلاح گرم از نوع کلت کمری اعتراف کرده است که در جریان اغتشاشات ملارد این جریانات هنجارشکنانه را هدایت می‌کرد.

دادستان شهرستان ملارد افزود: در بازجویی از این زن که جریان اغتشاشات ملارد را هدایت می‌کرد، مشخص شد با برخی جریانات مرتبط با خارج از کشور در ارتباط بوده است.

جهانشیری در پایان خاطرنشان کرد: امنیت و حفظ جان و مال مردم خط قرمز دستگاه قضایی، امنیتی و انتظامی است و اجازه نخواهیم داد دشمنان کوردل امنیت جامعه را خدشه‌دار کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.