کد خبر : 22423 / /
/

بعد از جابجایی آجورلو از مدیرعاملی استقلال باید منتظر جنگ قدرت در این باشگاه میان هیات مدیره باشیم.

به گزارش سایت خبر روز، در حالی که طی فصل گذشته، سکوت هیات مدیره موجب کم شدن حاشیه های این تیم شده بود و با ارتباط مناسب آجورلو و فرهاد مجیدی، استقلال به قهرمانی رسید، به نظر می رسد در فصل جدید و پس از جداشدن آجورلو نباید چنین توقعی از بخش مدیریتی باشگاه داشت. 

به تازگی حجت کریمی که توسط آجورلو به وزیر ورزش برای عضویت در هیات مدیره معرفی شده بود، با بیان مطالبی که خوشایند حمید سجادی باشد، سعی در جلب نظر وزارت ورزش می کند تا پس از فتح الله زاده مدیر عامل این باشگاه شود. 

او در حالی از عملکرد مدیریتی آجورلو انتقاد می کند که به تازگی محمد پولادگر معاون قهرمانی وزیر ورزش از عملکرد مدیر عامل سابق استقلال تمجید کرده بود. 

فعال شدن حجت کریمی در امور اجرایی باشگاه و توقع از مدیریت جدید برای دخالت کردن در مسائل مختلف یک خطر بزرگ برای باشگاهی است که پس از ۹ سال توانست با ایجاد آرامش به قهرمانی برسد و همچنان در بالای جدول لیگ بماند. 

آیا در نهایت کریمی به خواسته خود که مدیر عاملی باشگاه استقلال است، خواهد رسید ؟

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.