کد خبر : 22520 / /
/

امیرحسین رستمی متولد سال 1354 و بهمن ماهی می باشد. در رشته بازیگری تحصیل کرده و از شاگردان امین تارخ است، او با بازی در فیلم فقط چشمهایت را ببند وارد دنیای سینما و تلویزیون ایران شد.

امیرحسین رستمی متولد سال 1354 و بهمن ماهی می باشد. در رشته بازیگری تحصیل کرده و از شاگردان امین تارخ است، او با بازی در فیلم فقط چشمهایت را ببند وارد دنیای سینما و تلویزیون ایران شد.

خانواده امیرحسین رستمی

او در یک خانواده 4 نفره در شهر تهران زاده شده و یک خواهر بزرگتر از خودش دارد. او در کنار بازیگری، حرفه مجری گری را هم دنبال می کند، بسیار شوخ طبع است و روابط عمومی فوق العاده ای دارد.

امیرحسین رستمی چگونه مشهور شد؟

به نظر خودش او با بازی در سریال شمس العماره به شهرت رسیده اما برخلاف اعتقادش، وی با بازی در سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری به شهرت رسید. بازی در سریال پربیننده لیسانسه ها و همچنین سریال دختران حوا به نقطه اوج شهرت خود رسید.

ازدواج و همسر امیرحسین رستمی

او با پورانداخت الستی ازدواج کرده و یک پسر به نام ارشیا دارد. به واسطه یکی از دوستانش با خانم الستی آشنا شده و حال نزدیک به 20 سال است که با هم زندگی می کنند.

امیرحسین رستمی عاشق همسرم هستم

حضور یک همسر فداکار، تحصیل کرده و اصیل تاثیر زیادی در زندگی من داشته است. همسر من می داند که در اولویت زندگی من است و از کاستی ها و اشتباهات من چشم پوشی می کند. او یک مادر نمونه است و 70 درصد وظیفه تربیت ارشیا را به عهده داشته، همسرم دلسوز و امروزی است.

بیشتر کمدی هستم

او درباره انتخاب ژانر کمدی می گوید: مردم بیشتر کارهای طنز را دوست دارند، البته اگر درام خوبی هم ساخته شود مردم از آن استقبال می کنند. من بیشتر در نقش های کمدی ظاهر می شوم چون مردم من را با نقش شکور شناختند و دوست دارند دوباره بازی مرا در کارهای طنز ببینند.

بهار را دوست دارم

او می گوید: پاییز و زمستان زیاد در مدل من نیست، روحیه من بهاری است، عاشق بهارم و عید نوروز. لباس های تابستانی را دوست دارم و عاشق بهار و تابستان و گرما هستم، حتی لباس های تابستانی را هم دوست دارم.

خوش پوشی را رعایت می کنم

امیرحسین رستمی: خوش پوشی برای من خیلی اهمیت دارد، دوستان نزدیکم می دانند که عینک و ساعت جزو مریضی های من است. به ظاهرم خیلی اهمیت می دهم و همچنین با یک برند معتبر لباس آلمانی همکاری می کنم. برای من مهم است که لباس هایی که می پوشم برازنده و مناسب باشند.

به سلامتی ام اهمیت می دهم

او می گوید: من آدم جون دوستی هستم، چون به سلامتی و تغذیه ام اهمیت می دهم، سر صحنه فیلم ها غذا نمی خورم. یا از خانه غذا می آورم یا از بیرون غذای سالم خریداری می کنم. جالب است بدانید که غذای رژیمی در سر فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی یعنی اینکه فقط برنج نداشته باشد!

او در آستانه 50 سالگی است، اما به هیچ وجه چهره یک آدم چهل و اندی ساله را ندارد! او می گوید: بهنام تشکر دو سال از من کوچکتر است، یک جا قرار بود نقش پدر من را بازی کند اما قبول نکرد! من به روح و بدنم احترام می گذارم و مثل آدم زندگی می کنم و ورزش اهمیت زیادی در زندگی من دارد.

امیرحسین رستمی اسفند ماه 1398 میهمان برنامه فرمول یک علی ضیاء بود. او به محض ورود به برنامه شروع به انتقاد از دولت و مسئولین کرد و با زبان تندی لب به گله مندی باز کرد. صحبت های او حدود 5 دقیقه ادامه داشت تا اینکه برنامه قطع شد و بدون حضور او ادامه پیدا کرد.

امیرحسین رستمی بیش از 1 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد. او تاکنون بیش از 800 پست در صفحه خود به اشتراک گذاشته است. برای دنبال کردن اخبار او می توانید به صفحه اینستاگرامی amir_hrostami مراجعه کنید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.