کد خبر : 22557 / /
/

قیمت سکه در معاملات نقدی دیروز با ۱۴ میلیون ۹۲۲ هزار تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با روز دوشنبه هفته جاری ۷۴ هزار تومان افزایش را نشان می دهد.

در شرایط فعلی دو نگاه متفاوت متفاوت به بازار سکه وجود دارد.عده ای از معامله گران معتقدند سکته ارزی قیمت دلار بر روی قیمت سکه اثر گذاشته است اما عده ای دیگر از معامله گران می گویند سکه به تدریج به حرکت در مسیر صعودی بازخواهد گشت.

قیمت سکه در معاملات  نقدی دیروز با ۱۴  میلیون ۹۲۲ هزار تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با روز دوشنبه هفته جاری ۷۴ هزار تومان افزایش را نشان می دهد.

روز گذشته ارزش ذاتی قیمت سکه در نزدیکی محدوده ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قرار گرفت و این موضوع افزایشی ها را تا حدی امیدوار کرد.

دو نگاه متفاوت به قیمت سکه امامی

در شرایط فعلی دو نگاه متفاوت متفاوت به بازار سکه وجود دارد. عده ای از معامله گران معتقدند سکته اسکناس آمریکایی و نوسان محدود آن موجب شده قدرت سکه بازان افزایشی کم شود.

معامله گران سکه دلسرد شدند؟

از طرفی هم ریزش قیمت اونس طلا، برخی از سکه بازان را تا حدودی نسبت به خرید فلز زرد رنگ داخلی دلسرد کرده است.

با این حال عده ای دیگر نظر دیگری دارند. به عقیده دسته ای دیگر از معامله گران سکه به تدریج به حرکت در مسیر صعودی بازخواهد گشت. از نگاه آن ها، ارزش ذاتی فلز گران بهای داخلی تا حدی رشد پیدا کرده است و این موضوع را نشانه ای از تقویت جزیی وضعیت بنیادی سکه تلقی می کنند.

اگر دژ مستحکم دلار بشکند....

تحلیلگران باور دارند در صورتی که نرخ دلار از دژ مستحکم بازار ساز عبور کند و بالای مرز ۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان تثبیت بدهد قدرت سکه بازان افزایشی بیشتر خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.