کد خبر : 22591 / /
/

رضا گوچی در جام جهانی 2014 و2018 سابقه حضور در تیم ملی را دارد ودر سال 1397 بعد از اتمام بازی های ایران در جام جهانی روسیه از بازی های ملی خداحافظی کرد.

قوچان نژاد در اندیشه بازگشت به فوتبال است؟

 رضا قوچان نژاد مهاجم سابق و گلزن تیم ملی فوتبال ایران است که تجربه زیادی در فوتبال اروپا دارد و طی سال های گذشته اخبار پیوستنش به تیم های ایرانی صدر تیتر اخبار بود که این امر هیچ وقت میسر نشد.

رضا گوچی در جام جهانی 2014 و2018 سابقه حضور در تیم ملی را دارد ودر سال 1397 بعد از اتمام بازی های ایران در جام جهانی  روسیه از بازی های ملی خداحافظی کرد.

وی همچنین در 44 بازی ملی موفق به زدن 17 گل برای تیم ملی ایران شد که از این حیث هشتمین گلزن تاریخ فوتبال ایران لقب گرفت.مهاجم چپ پا وگلزن سابق تیم ملی در تیم های هیرن فین هلند ، استادارد لیژ بلژیک ، چارتون انگلیس و بازی در تیم های حوضه خلیج فارس را در کارنامه خود دارد.

رضا قوچان نژاد اکنون 35 ساله است و دو فصل پیش از دنیای فوتبال خدا حافظی کرد اما چند وقتی است که زمزمه های بازگشتش به مستطیل سبز و فوتبال ایران بر سر زبان ها افتاده است حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم خود گوچی چه واکنشی به این اخبار نشان میدهد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.