کد خبر : 22680 / /
/

با قطعی اینترنت در پایان شهریور ماه سال جاری علاوه بر کسب و کار‌های خانگی و آنلاین شاپ‌ها شرکت‌های فروش خدمات اینترنتی نیز صدمه سنگینی دیدند.

بررسی صورت‌های مالی ماهانه همراه اول نشان می‌دهد که درآمد این شرکت در زمان قطعی اینترنت به کمترین میزان خود در ۶ ماه گذشته رسیده است.

با قطعی اینترنت در پایان شهریور ماه سال جاری علاوه بر کسب و کار‌های خانگی و  آنلاین شاپ‌ها شرکت‌های فروش خدمات اینترنتی نیز صدمه سنگینی دیدند.

بررسی صورت‌های مالی ماهانه همراه اول نشان می‌دهد که درآمد این شرکت در زمان قطعی اینترنت به کمترین میزان خود در ۶ ماه گذشته رسیده است. به طوری که درآمد شرکت ارتباطات سیار ایران در مهر ماه از میانگین درآمد ماهانه خود ۳۵۵ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان کمتر بوده است. همچنین در سه ماه اخیر تنها مهر ماه بوده که درآمد این شرکت کمتر از میانگین ماه‌های اخیر خود باشد.

تاثیر قطعی اینترنت روی درآمد همراه اول

گزارش‌های ماهانه منتشر شده همراه اول حاکی از آن است که که درآمد این شرکت از کارکرد مشترکین خطوط دائمی و اعتباری بیشتر از ۷۴۳ میلیارد تومان کاهش داشته است. به علاوه مجموع درآمدهای همراه اول در زمان قطعی اینترنت در مقایسه با ماه قبل خود بیشتر از ۶۰۰ میلیارد تومان کاهش را تجربه کرده است.

گراف زیر درآمد ماهانه همراه اول را در پنج ماه اخیر نشان می‌دهد.

همراه اول

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.