کد خبر : 22714 / /
/

باشگاه پرسپولیس تا به امروز واکنشی به پرونده شکایتی علی علیپور و محکومیت این باشگاه در کمیته وضعیت از خود نشان نداده است.

علی علیپور مهاجم سابق پرسپولیس همچنان از رفتار مدیران این باشگاه گله‌مند است.

باشگاه پرسپولیس تا به امروز واکنشی به پرونده شکایتی علی علیپور و محکومیت این باشگاه در کمیته وضعیت از خود نشان نداده است. تقریبا دو هفته پیش بود که کمیته وضعیت باشگاه پرسپولیس را محکوم به پرداخت ۹۰۰ میلیون تومان به این بازیکن کرد. علیپور  در همان مقطع مدعی شد که بعد از شکایتش از پرسپولیس هیچ فردی از این باشگاه با او و وکیلش تماس نگرفته است و حالا با حکم صادر شده هم این رویه ادامه داشته است.

وکیل علیپور در همین مورد  گفت: «انتظار ما این بود که حداقل یک نفر از باشگاه پرسپولیس با من یا علیپور تماس گرفته و حداقل خواهان تخفیف شود که این اتفاق هم رخ نداد. به هر حال علیپور ۷۵ گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده و دریافتی‌هایش خیلی کمتر از بازیکنان هم‌دوره خودش از باشگاه بوده است، امیدواریم باشگاه به‌دنبال این نباشد که پرونده را فقط کش بدهد، ما از اول هم به‌دنبال این بودیم که این موضوع در یک فضای دوستانه حل شود، اما در هیچ مقطعی از باشگاه یک تماس ساده هم با ما نداشتند.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.