کد خبر : 22942 / /
/

فریبا نادری در فیلم های به شرط ازدواج، آپارتمان آقای هنرپیشه، ستایش، ساده دل، یلدا، از یاد رفته، مثل شیشه، فاخته و بزرگ مرد کوچک اشاره کرد. فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بوده است.

فریبا نادری که بیش از دیگر همکاران خود در شبکه های اجتماعی فعالیت دارد، هر بار به موضوعی عاطفی، شخصی، اجتماعی و یا تبلیغی می پردازد.اما حالا برخلاف گذشته او یک یادداشت منتشر کرده که به اعتقاد کاربران سایه انداختن نا امیدی بر او را به نمایش می گذارد. فریبا نادری بازیگر ایرانی متولد ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ در تهران است. فریبا نادری که از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز کرد. فریبا نادری در بسیاری از فیلم و سریال‌های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت است. فریبا نادری در فیلم های  به شرط ازدواج، آپارتمان آقای هنرپیشه، ستایش، ساده دل، یلدا، از یاد رفته، مثل شیشه، فاخته و بزرگ مرد کوچک اشاره کرد. فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بوده است. 

فریبا نادری

فریبا نادری در این باره نوشته است:

طرز خودکشی در هرکسی منحصر به خودشه؛ یکی دیگه شیک نمی پوشه…

یکی دیگه آرزویی نمی کنه… یکی دیگه به تحصیل ادامه نمیده… یکی دیگه به خودش نمی رسه

یکی مدام ترانه های غمگین گوش میده… یکی دیگه از خودش عکس یادگاری نمی گیره…

یکی محبت نمی کنه یکی دیگه محبت نمی پذیره و این گونه است که اکثر آدم ها در 30 سالگی می میرند و در 60 سالگی دفن می شوند.

فریبا نادری را بیشتر بشناسیم

فریبا نادری را می توان به عنوان یکی از بازیگران موفق چند سال اخیر سینما و تلویزیون عنوان کرد او با سریال ها و فیلم های پربیننده توانست به شهرت و محبوبیت زیادی دست پیدا کند سریال ستایش را می توان به عنوان یکی از شاخص ترین سریالهای او در در دهه ۹۰ عنوان کرد سریالی که توانست بیننده های زیادی را به دست آورد خانم فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام کارگردان شناخته شده کشورمان بود که متاسفانه در سال ۱۳۸۸ درگذشت و بعد از مدتی با آقای مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها یک فرزند دختر به نام یاران میباشد در این صفحه به بیوگرافی کامل از خانم فریبا نادری خواهیم پرداخت تا شما با بیوگرافی و زندگی شخصی و بیشتر آشنا شوید

فریبا نادری

نام اصلی: فریبا نادری

تاریخ تولد: ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ ‌

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال 1382

همسر اول: مسعود رسام

همسر دوم: مهرداد طباطبایی

فرزندان: دنا (دختر مسعود رسام) و یارا

پیج اینستاگرام: __fariba_naderi

در روز ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ در شهر تهران به دنیا امده است او بازیگر ایرانی و همسر سابق مسعود رسام کارگردان سرشناس میباشد.

فریبا نادری و بازیگر شدن به صورت اتفاقی

فریبا نادری به صورت کاملا اتفاقی وارد دنیای بازیگری شده توسط یکی از دوستانش در یک فراخوان بازیگری شرکت کرد و تست بازیگری داد

فریبا نادری

آقای مسعود رسام کارگردانی بود که از خانم فریبا نادری تست‌ بازیگری گرفته و مورد قبول شد

درخشش در اولین سریال

فریبا نادری بازیگری را در سال ۱۳۸۲ با سریال تلویزیونی مروارید سرخ آغاز کرد سریالی به کارگردانی مسعود رسام که بعدا با او ازدواج نمود این مجموعه در ۲۶ قسمت از شبکه تهران به روی آنتن در اولین تجربه هنری خانم فریبا نادری رقم بخورد

درخشش ایشان در سریال مروارید سرخ باید شد که دو سال بعد آقای عباس رنجبر او را برای مجموعه گل بارون زده انتخاب کند

او سپس در مجموعه‌های یلدا و بزرگمرد کوچک و غیرمحرمانه و سالهای مشروطه نیز به ایفای نقش پرداخت

خانم فریبا نادری بیشتر به عنوان یک بازیگر تلویزیونی شناخته می شود چرا که بیشتر فعالیت های هنری در زمینه ی تلویزیون بوده است

از مهمترین کارهای هنری که انجام داده سریال ستایش بوده که در فصل سوم آن بازی کرده است و نقش پری سیما را بر عهده دارد این مجموعه توسط آقای سعید سلطانی کارگردانی شده و از شبکه سوم سیما پخش می شود

ازدواج اول و درگذشت همسر اولش

فریبا نادری بعد از تست بازیگری که نزد آقای مسعود رسام انجام داد در نهایت با وی ازدواج کرد . این ازدواج در حالی صورت گرفت که پزشکان مسعود رسام را به دلیل سرطان جواب کرده بودند و با این حال خانم فریبا نادری با او ازدواج کرد که بعداز مدتی درگذشت.

جریان ازدواج فریبا نادری با مسعود رسام

او از بازیگران توانا در عرصه فیلم و سریال ایران در خصوص زندگی مشترک خود با همسر مرحومش مسعود رسام بیان داشته است که در زندگی مشترکم باو جود اختلاف سنی زیاد احساس خوشبختی میکردم و هرگز خلا تفاوت سنی خود را حس نکرده ام.

فریبا نادری

زندگی با ایشان برای من سرشار از درس های آموزنده بوده است که همیشه در ذهن من است.

به عقیده من ازدواج از مهم ترین مسله زندگی انسان ها است باید به آن توجه ویژه داشته باشند، زیرا ازدواج موفق زمینه ساز زندگی راحت بدون دغدغه است.

ماجرا آشنایی فریبا نادری با مسعود رسام

آقای رسام بیان داشت بنده همیشه در آتیله ام با ادم های مشهور قرار ملاقات میگذاشتم اما این بار به اصرار وی در کافه جهت آشنایی بیشتر قرار گذاشتیم.

نادری عنوان کرد در ۱۸ سالگی به همراه دوستش به دفتر رسام رفته تا تست بازیگری بدهد که آن زمان ایسان بازیگران فیلم مروارید سرخ را گزینش میکرد، و اونجا من به همراه دوستم برای تست او آمده بودم نه خودم که به پیشنهاد رسام بنده اونجا تست دادم و خوشحال شدم.

بعد از قبولی در تست بازیگری در دوره کلاس آقای بهروز بقایی شرکت کرده ام و بنده فیلم مروارید سرخ را منشا آشنایی با آقای رسام میدانم .

ازدواج با مسعود رسام که پزشکان جوابش کرده بودند

بعد از مدت آشنایی با مسعود حس کردم رفتارش با من به گونه دیگری است و به من علاقه داره که این حس را خودش به من اعلام کرد و بعد از اینکه فهمیدیم بهم علاقه داریم باهم ازدواج کردیم من از سال ۸۳ شاهد ماجرا مریضی مسعود بودم و ما سال ۸۵ باهم ازدواج کردیم

غکس های بدون حجاب فریبا نادری بازیگر | تصاویر خانوادگی فریبا نادری

درحالی که دکتر میگفت فقط ۶ ماه دیگر مسعود برای ادامه زندگی فقط دارد اما معجزه عشق و همنشینی باعث شد که ایشان تا سال ۱۳۸۸ باز مریضی سرطان دست و پنجه نرم کند.

به خاطر عشق بود نه ثروت

فریبا نادری میگوید وقتی خبر ازدواج من با آقای رسام پخش شد خیلی‌ها فکر می‌کردند که بنده به خاطر ثروت با ایشان ازدواج کرده ام با مردی که فقط ۲۷ سال با من اختلاف سنی داره کسانی که آقای محسود را از نزدیک می شناسند از وضعیت زندگی خبر دارند می‌دانند که او پولدار نبوده و ازدواج من صرفاً بر پایه عشق و علاقه صورت گرفته است.

خانواده ام مخالف بودند

خانواده بنده با ماجرای ازدواجم مخالفت شدید کردند حتی پدرم با من قهر کرد و زمان خاکسپاری مسعود او رادیدم .

تنها چیزی که از مسعود برای من باقی مانده است خاطرات شیرین و کوتاه مدت آن زمان است که همیشه در ذهنم ماندگار است.

فریبا نادری بیان داشت پایبند به اصول دینی هستم و عاشق امامان هستم و حتی برای زیارت به کربلا و نجف هم رفته ام .

بیوگرافی فریبا نادری و همسرش مهرداد طباطبایی و دخترش یارا +عکس های جنجالی

ازدواج مجدد فریبا نادری و همسر دومش

فریبا نادری بازیگر ۳۳ ساله سینما و تلویزیون ، ۸ سال پس از درگذشت همسر سابقش مسعود رسام ، برای بار دوم ازدواج کرد .

دنا رسام دختر مسعود رسام از زندگی مشترک اولش می باشد و دختر فریبا نادری نیست.

در سال ۱۳۹۶ فریبا نادری زندگی مشترکش را با مهرداد طباطبایی آغاز کرد.

مهرداد طباطبایی جزو فعالان در زمینه ی مواد غذایی می باشد.

حاصل زندگی آنها از ازدواج دومش یک دختر به نام یارا می باشد.

چه شد با وجود این که می‌دانستید نقش منفی است و شاید بازتاب‌هایی در جامعه داشته باشد بازی در «ستایش» را پذیرفتید؟

از ابتدا می‌دانستم که می‌خواهم نقش چه شخصیتی را بازی کنم و استقبال هم کردم. کار من بازی کردن است و مهم نیست که عده‌ای بگویند چقدر بدجنس است! به من که نمی‌گویند بلکه شخصیت این فضا را ایجاد کرده و من سعی می‌کنم توان بازیگری ام را نشان دهم و این که چقدر می‌توانم در نقش‌های متفاوت بازی کنم.

وقتی شخصیت «پری سیما» به شما پیشنهاد داده شد، چون دو ماه بعد از تولد فرزندتان بود و تازه مادر شده بودید در این شرایط خاص چطور راضی شدید تا با فصل سوم همراه شوید و می‌توانستید مثل برخی بازیگران حضور نداشته باشید.

مسئولیتی در قبال پری سیما داشتم. شاید اگر نمی‌آمدم بازیگری دیگر می‌آمد. البته تیم کارگردانی و تهیه کننده برای من و فرزندم سر صحنه آرامش را فراهم کردند.

پس دخترتان را هر روز سر صحنه می‌بردید؟برخی روز‌ها که قرار بود طولانی و ۱۳، ۱۴ ساعت جلوی دوربین بازی کنم، چون دخترم شیر خودم را می‌خورد او را سر صحنه می‌بردم و گاهی مدام در حال ارسال شیر به خانه بودم. (می خندد).

بیوگرافی فریبا نادری و همسرش مهرداد طباطبایی و دخترش یارا +عکس های جنجالی

برخلاف این که ما پری سیما را شخصیت بدجنسی می‌بینیم، اما با شناختی که از فریبا نادری دارم شخصیتی خوش اخلاق، خونگرم و اجتماعی دارید. خصوصیت بارز اخلاقی تان چیست؟

شاید خیلی مهربان هستم و همه آدم‌ها را دوست دارم. وقتی پشت فرمان ماشین هستم و آدمی می‌خواهد عبور کند می‌ایستم تا رد شود که بقیه به من می‌خندند، اما این مرا خیلی خوشحال می‌کند. خوبی کردن به آدم‌ها خیلی برایم اهمیت دارد.

بیوگرافی فریبا نادری و همسرش مهرداد طباطبایی و دخترش یارا +عکس های جنجالی

همین خصلت خوب تان سبب شده گاهی پنهانی به بچه‌های کار و بی سرپرست کمک کنید؟آدم آن کار را برای دل خودش انجام می‌دهد. زمانی ما می‌خواهیم برای خیریه پول جمع کنیم و نیاز داریم به این که مردم همیاری کنند تا مثلاً مخارج درمان سنگین بنده خدایی را فراهم کنیم و من حتماً مشارکت می‌کنم، ولی جا‌هایی می‌بینم کاری از دست خودم و خانواده ام بر می‌آید و آن کار را نمی‌شود در بوق و کرنا کرد.

از دید مخاطب شخصیت پری سیما در سریال ستایش را چگونه می‌بینید؟خیلی لجم می‌گیرد! زمان‌هایی که سکانس‌های حسی تری دارد و از دردش می‌گوید با خودم می‌گویم که حق دارد از این زندگی گزیده شده باشد، ولی در کل این حق را ندارد زندگی را از فرد دیگری بگیرد برای این که خودش در زندگی اش اذیت شده و این جا لج آدم را در می‌آورد.

شخصیت پری سیما خیلی از فریبا نادری دور است؟

پری سیما حتی نقطه مقابل من هم نیست و جزو نقاط بعید و محالات اخلاقی فریبا نادری است.

اهل فضای مجازی نیست

خیلی وقت گشت و گذار در فضای مجازی را ندارم. به این نتیجه رسیده ام که چیزی از فضای مجازی درنمی آید که باعث پیشرفت فریبای امروز شود. الان که در «ستایش» نقش ام پررنگ تر شده در حد اطلاع رسانی در اینستاگرام کلیپ ها و ویدئو ها را می گذارم و کامنت ها را می خوانم اما وقتی کاری ندارم دلیلی نمی بینم که به هر بهانه ای و با هر عکسی حضور داشته باشم.

بعد از ستایش در یکی، ۲ نقش خاکستری بازی کردم اما از نظر تاثیرگذاری «پری سیما» موثرتر بود. همچنین از میان نقش هایی که مثبت بودند نقشی که در سریال «پرستاران» داشتم تاثیرگذار بود. گاهی وقتی به بیمارستان می روم همراهان بیماران از وضعیت بیمارشان می پرسند و به آن ها می گویم من فقط نقش بازی کردم و پرستاری یاد ندارم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.