کد خبر : 22955 / /
/

ساعت حدود 3 ظهر دیروز وقوع یک فقره قتل در ساختمان نیمه کار واقع در نازی آباد به مرکز فوریت های پلیس 110 مخابره شد.

جوان افغان با مراجعه به یک آشنای قدیمی به خاطر کینه قبلی اقدام به انتقام گیری کرد و دست به جنایت زد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی رکنا، ساعت حدود 3 ظهر دیروز وقوع یک فقره قتل در ساختمان نیمه کار واقع در نازی آباد به مرکز فوریت های پلیس 110 مخابره شد.

بلافاصله کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای شروع تحقیقات در پرونده در محل جنایت حاضر شدند.در بررسی های اولیه مشخص شد مقتول مرد جوان تبعه افغان است که روز حادثه در محل کار خود واقع در ساختمان نیمه ساز، حضور داشته است.او از مدتی قبل در این محل کارگری می کرد که روز حادثه یکی از آشنایان قدیمی اش سراغش را گرفته و نزد او می رود.در حالی که عده ای شاهد مراجعه قاتل به محل کار مقتول بوده و او را شناسایی کردند؛ متهم به قتل ناگهان با کارگر جوان درگیر شده و در جریان درگیری با وارد کردن 3 ضربه چاقو او را به قتل رساند.

تحقیقات اولیه حکایت از آن دارد که علت مراجعه قاتل به مقتول و اقدام به جنایت، انتقام از کینه قدیمی بوده است.چرا که او اعتقاد داشت سال ها قبل در افغانستان مقتول با همسرش ارتباط داشته است.

بنا بر این گزارش ؛ در حالی که متهم به قتل شناسایی شده است، تلاش کارآگاهان برای دستگیری او ادامه دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.