کد خبر : 22964 / /
/

دلار در بازار آزاد با کاهش ۰.۹۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳۵,۹۲۰ تومان معامله شد.دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۲۰ تومان افزایش، ۲۹,۰۴۴ تومان نرخ گذاری شد.

دلار در بازار آزاد با کاهش ۰.۹۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳۵,۹۲۰ تومان معامله شد.دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۲۰ تومان افزایش، ۲۹,۰۴۴ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۲۰ تومان افزایش، ۲۸,۹۰۰ تومان نرخ گذاری شد.دلار در سامانه سنا با افزایش ۰.۰۶ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۹,۰۴۴ تومان معامله شد.دلار کانادا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳۷۱ تومان کاهش، ۲۶,۵۲۶ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد

امروز دلار در بازار آزاد برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا ۳۶,۲۵۰ (سی و شش هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ نوامبر ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۹۱ درصدی به ۳۵,۹۲۰ (سی و پنج هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۹,۰۲۴ (بیست و نه هزار و بیست و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۶ درصدی به ۲۹,۰۴۴ (بیست و نه هزار و چهل و چهار ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۲۸,۸۸۰ (بیست و هشت هزار و هشتصد و هشتاد ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۶ درصدی به ۲۸,۹۰۰ (بیست و هشت هزار و نهصد ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

امروز دلار در سامانه سنا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در سامانه سنا که روز قبل تا ۲۹,۰۲۴ (بیست و نه هزار و بیست و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ نوامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۶ درصدی به ۲۹,۰۴۴ (بیست و نه هزار و چهل و چهار ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

امروز دلار کانادا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار کانادا که روز قبل تا ۲۶,۸۹۷ (بیست و شش هزار و هشتصد و نود و هفت ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ مصادف با ۰۶ نوامبر ۲۰۲۲ - با کاهش ۱.۳۹ درصدی به ۲۶,۵۲۶ (بیست و شش هزار و پانصد و بیست و شش ) تومان رسید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.