کد خبر : 22965 / /
/

روابط عمومی و تبلیغات سپاه ولی عصر (عج) استان خوزستان اعلام کرد:‌به دنبال اقداماتی که ضدانقلاب در ناامن کردن استان خوزستان و کشور دارد، در تاریخ 1401.08.15 ساعت 2:25 ‌بامداد یک گروهک تروریستی ‌به یکی از مقرهای ‌نظامی شهرستان ماهشهر حمله کرد.

معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه ولی عصر(عج) خوزستان از حمله تروریستی به یکی از مقرهای نظامی در شهرستان ماهشهر داد.

​به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، ‌‌روابط عمومی و تبلیغات سپاه ولی عصر (عج) استان خوزستان اعلام کرد:‌به دنبال اقداماتی که ضدانقلاب در ناامن کردن استان خوزستان و کشور دارد، در تاریخ 1401.08.15 ساعت 2:25 ‌بامداد یک گروهک تروریستی ‌به یکی از مقرهای ‌نظامی شهرستان ماهشهر حمله کرد.

‌براساس این گزارش، در اقدام متقابل جهت حفاظت از این مقر، به دو ‌تروریست راکب موتورسیکلت تیر‌اندازی شد که ‌یکی از این تروریست‌ها مجروح شد که اقدامات پزشکی موثر واقع نشد و وی به هلاکت رسید.

‌‌روابط عمومی و تبلیغات سپاه ولی عصر (عج) استان خوزستان اعلام کرد که اقدامات امنیتی و اطلاعاتی جهت شناسایی و دستگیری نفر دوم در حال پیگیری است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.