کد خبر : 23327 / /
/

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت همچنین از دستگیری سارقان حرفه‌ای لوازم خودرو در اتوبان تهران-شمال خبر داد و گفت:‌ به دنبال وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودرو از سوی راننده و سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری پراید در اتوبان تهران-شمال رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران کلانتری شهرک گلستان قرار گرفت و در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد که این افراد از خودروهای متوقف یا پارک شده در حاشیه مسیر سرقت کرده‌اند.

بررسی سوابق دستگیر شدگان نشان داد که این افراد پیشتر نیز به جرم سرقت بازداشت شده و به زندان رفته بودند. تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد و پرونده اولیه آنان نیز به دادسرا ارجاع شده است.

 رئیس پلیس پیشگیری پایتخت همچنین از دستگیری سارقان حرفه‌ای لوازم خودرو در اتوبان تهران-شمال خبر داد و گفت:‌ به دنبال وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودرو از سوی راننده  و سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری پراید در اتوبان تهران-شمال رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران کلانتری شهرک گلستان قرار گرفت و در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد که این افراد از خودروهای متوقف یا پارک شده در حاشیه مسیر سرقت کرده‌اند.

به گزارش ایسنا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با بیان اینکه ماموران گشت‌زنی‌های هدفمند را در این اتوبان افزایش دادند، افزود: ماموران حین گشت زنی به یک‌دستگاه خودرو پراید سفید رنگ با همان مشخصات اعلام شده در شکایات مواجه شده و سریعا وارد عمل شدند. ماموران در یک عملیات منسجم پلیسی متهمان را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در بررسی داخل خودروی متهمان تعدادی لوازم سرقتی اعم از سه عدد باکس بزرگ و دو دستگاه ضبط خودرو با مارک‌های مختلف که ساعاتی قبل سرقت شده بود، کشف و ضبط شد. متهمان هم که ۲۰ تا ۲۷ سال سن داشته و ساکن یکی از استان‌های مجاور تهران بودند، تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند و مدعی شدند که برای تفریح دست به این سرقت‌ها زده‌اند.

موقوفه‌ای با بیان اینکه مالباختگان نیز از سوی ماموران مورد شناسایی قرار گرفتند، گفت:‌ همچنین بررسی سوابق دستگیر شدگان نشان داد که این افراد پیشتر نیز به جرم سرقت بازداشت شده و به زندان رفته بودند. تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد و پرونده اولیه آنان نیز به دادسرا ارجاع شده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.