کد خبر : 23371 / /
/

سردار مهدی حاجیان درخصوص تلاش آشوبگران برای به تعطیلی کشاندن واحدهای صنفی در روز سه‌شنبه گفت: یکی از اهداف دشمن به تعطیلی کشاندن بازار کشور بود که در پی آن فراخوان‌های زیادی داده شد، اما مردم و کسبه همراهی نکردند.

سخنگوی فراجا از بازداشت ۱۱ نفر از تهدیدکنندگان کسبه بازار تهران در روز سه‌شنبه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سردار مهدی حاجیان درخصوص تلاش آشوبگران برای به تعطیلی کشاندن واحدهای صنفی در روز سه‌شنبه گفت: یکی از اهداف دشمن به تعطیلی کشاندن بازار کشور بود که در پی آن فراخوان‌های زیادی داده شد، اما مردم و کسبه همراهی نکردند.

رعب و وحشت سعی داشتند از باز شدن مغازه‌ها جلوگیری کنند که با حضور به موقع پلیس این توطئه خنثی شد. وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و انتظامی پلیس، ۱۱ نفر از تهدیدکنندگان دستگیر شدند که تعدادی از آنها در اعترافات اولیه خود به دریافت مبالغی از سرویس‌های خارجی برای ایجاد آشوب در بازار اقرار کردند. سخنگوی فراجا گفت: از آشوبگران ابزار مجرمانه برای آتش‌زدن مغازه‌ها و ایجاد آشوب نیز کشف شده است که جزئیات بیشتر این دستگیری به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.