کد خبر : 23440 / /
/

مجسمه مدرس که چند روزی دود گرفته بود امروز از ابتدای بزرگراه مدرس برداشته شد تا مرمت شود. کانال شهری شهر ما تصویری از جای خالی این مجسمه در ابتدای این بزرگراه منتشر کرده است.

مجسمه شهید مدرس در تهران به دلیل آسیب هایی که در اعتراض های اخیر دیده از ابتدای بزرگراه مدرس برداشته شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، مجسمه مدرس که چند روزی دود گرفته بود امروز از ابتدای بزرگراه مدرس برداشته شد تا مرمت شود. کانال شهری شهر ما تصویری از جای خالی این مجسمه در ابتدای این بزرگراه منتشر کرده است.

عبدالمطهر محمدخانی درخصوص دلیل ناپدید شدن مجسمه مدرس گفت :‌ «متاسفانه در آشوب های اخیر آشوبگران به مجسمه شهید مدرس از مفاخر ملی و بزرگان ایران آسیب وارد کرده و به این اثر هنری لطمه زده اند. سازمان زیباسازی برای بررسی میزان خسارت ها و نحوه مرمت این مجسمه را برداشته است.»

او توضیح داد: « کارشناسان سازمان زیباسازی در حال بررسی میزان خسارت و نحوه مرمت هستند تا بسته به میزان خسارت در یک بازده زمانی پس از ترمیم کامل دوباره این مجسمه را به جای خود بازگردانند .»

مجسمه شهید مدرس که در ابتدای اتوبان مدرس در ضلع شمالی میدان هفت تیر واقع شده ، کاری از محمدرضا خلجی است که در سال ۸۶ از سوی سازمان زیباسازی در این محل جانمایی شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.