کد خبر : 23463 / /
/

با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری، علیرضا زاکانی شهردار تهران، رسول جلیلی رییس دانشگاه صنعتی شریف، ناصر باقری‌ مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، تفاهم‌نامه همکاری مشترک شهرداری تهران، بنیاد ملی نخبگان و دانشگاه صنعتی شریف برای تامین مسکن نخبگان امضا شد.

 

با همکاری شهرداری تهران، بنیاد ملی نخبگان و دانشگاه صنعتی شریف مسیر تامین مسکن نخبگان تسهیل شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری، علیرضا زاکانی شهردار تهران، رسول جلیلی رییس دانشگاه صنعتی شریف، ناصر باقری‌ مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، تفاهم‌نامه همکاری مشترک شهرداری تهران، بنیاد ملی نخبگان و دانشگاه صنعتی شریف برای تامین مسکن نخبگان امضا شد.

به نقل از ایسنا، دهقانی فیروزآبادی در این مراسم با بیان این که نهضت تامین مسکن نخبگان با جدیت و اهتمام دولت به تحقق می‌پیوندد، گفت: خوشبختانه با عزم و اهتمام دست اندرکاران دانشگاه شریف این دغدغه جدی بخش قابل توجهی از نخبگان کشور، در مسیر برطرف شدن است.

وی افزود: شهرداری تهران، فعالانه و انگیزه‌مند موضوع تامین مسکن نخبگان را پیگیری کرده است و ما نیز به تامین مسکن نخبگان به عنوان یک اولویت جدی اهتمام داریم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.