کد خبر : 23504 / /
/

تصاویری از علیرضا بیرانوند در کنار خانواده که در شبکه های اجتماعی بازدید دارد.

علیرضا بیرانوند زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۷۱ بازیکن فوتبال اهل ایران است. علیرضا بیرانوند در پست دروازه‌بان برای باشگاه فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. علیرضا بیرانوند به مدت چهار فصل پیاپی بهترین دروازه‌بان لیگ برتر ایران و در زمان حضور در پرسپولیس مرد سال فوتبال ایران و بهترین بازیکن لیگ شد.

تصاویری از علیرضا بیرانوند در کنار خانواده که در شبکه های اجتماعی بازدید دارد.امروز بعد از حادثه ای که برای دماغ علیرضا بیرانوند رخ داده است اکرم بانو در بین دو نیمه نگران شده و با او تماس گرفته است !

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی کشورمان زندگی بسیار پر فراز و نشیبی داشته است او در دوران کودکی اش به دلیل علاقه بسیار زیادش به فوتبال خانه پدری خود را در روستا ترک کرده و راهی تهران شد او که در مصاحبه هایش گفته است روزها در خیابانها می خوابیده و حالا توانسته به عنوان دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران درون دروازه قرار بگیرد این فوتبالیست را نسبت به سایر بازیکنان تیم ملی کشورمان منحصر به فرد کرده است زندگی پر فراز و نشیب این فوتبالیست باعث شد که مرتضی علی عباس میرزایی تصمیم بگیرد که زندگی او را به تصویر بکشد فیلم سینمایی بیرو که به زندگی علیرضا بیرانوند از روستا تا تیم ملی می‌پردازد در سال ۱۴۰۰ اکران شد.

علیرضا بیرانوند هم تحصیلات دارد؟

علیرضا بیرانوند فوتبالیست ایرانی 30 شهریور 1371 در خرم آباد به دنیا آمده است.

در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است.

بیرانود به خاطر علاقه به فوتبال سختی های زیادی کشیده ، وی حتی برای موفقیت و رسیدن به آرزوی و هدف خود که فوتبالیست مطرح و بزرگ شدن بود ، کارگری و جاروکشی کرده است.

 وضعیت بد مالی خانواده علیرضا بیرانوند

وی در مصاحبه ای درباره وضعیت مالی خانواده اش در کودکی گفته است: خانواده ام از نظر مالی خیلی ضعیف بودند و من هم از همان ابتدای کودکی علاقه بسیار زیادی به فوتبال داشتم.

برای همین همه کار کردم تا به این علاقه و هدفم برسم.

من در سال 86 ، زمانی پانزده سال داشتم ،برای آمدن به تهران از اقوام پول قرض کردم تا بتوانم کرایه ماشین را بدهم.

از شانسم در اتوبوس با یک آقایی آشنا شدم که مربی وحدت تهران بود به نام حسین فیض.

او به من گفت : اگر صد و پنجاه هزار تومان پول بدهی، من تو را به تیمم می برم.

وقتی که گفتم کرایه ماشینم را هم قرض کردم از من پول نگرفت و مرا به تیمش برد و درخشش من از همانجا شروع شد.

بعد از یک سال به تیم نوجوانان نفت رفتم.

ابتدا در پست فوروارد بودم ، اما وقتی استعدادم را در دروازه بانی دیدند همه تشویقم کردند که در دروازه بانی موفقتر خواهم بود.

در رده بزرگسالان از نفت تهران از سال ۹۰ شروع کرد.

بازیکن پرسپولیس سپس به تیم ملی زیر بیست سال پیوست و سپس وارد تیم ملی شد.

ازدواج در سن کم

بیوگرافی علیرضا بیرانود متاهل است و خیلی زود و در سن کم تشکیل خانواده داده است و میگوید که یکی از دلایل موفقیت من ازدواج زود هنگامم بود.

همسر علیرضا بیرانود کیست

همسر او دختر عمویش است که بسیار سخت توانسته با دختر عمویش ازدواج کند.

بیرانوند درباره ازدواجش میگوید که زمانی از روستا برای رفتن به مدرسه به شهر آمد شبها به خانه عمویش میرفت و در آنجا رفته رفته به دختر عمویش علاقمند شد و زمانی به سن 18 سالگی رسید از پدر و مادر خود خواست که به خواستگاری دختر عمویش بروند و او را خواستگاری کنند اما عمویش پاسخ منفی داد.

یرانوند میگوید البته حق داشتند چون ما از نظرمالی بسیار وضعیت بدی داشتیم و عمویم نمیتوانست دخترش را به من که هیچ پول و شغلی نداشتم بدهد اما در نهایت وقتی قراردادم 80 میلیون شد با ازدواج من موافقت کردند و البته دختر عمویم به من نی علاقمند بود ولی به دلیل مخالفت پدرش نمیتوانست مقاومتی کند.

چون از شهرستان به تهران آمده بودم وارد حاشیه های مجردی نشده و به جای تفریحات مجردی و دوستانه همیشه کنار همسر و فرزندم بودم.

علیرضا بیرانوند در سال 2010 وقتی 18 سن داشت ازدواج کرد و صاحب یک پسر بنام طاها و یک دختر بنام بارانا شد

دروازه بان تیم ملی درباره روزهای سخت حضورش در تهران گفت: وقتی به تهران آمدم اول خونه عمم بودم و بعد در چمن‌ های دور میدان آزادی می خوابیدم

برای خرج و مخارج زندگی در فست‌ فود کار کردم و هر روز صبح از 6 تا 12 ظرف‌های پیتزا را چرب می کردم و بعد از آن، 12 می رفتم سر تمرین فوتبال که واقعا شرایط سختی بود.

از آن که زدم بیرون ، در یک کارواش کار کردم و رفتگری کردم.

فوتبالیست کشورمان از کودکی به تیم استقلال علاقه داشته و طرفدار این تیم بوده است.

اما با تمام علافه ای که به آبی پوشان دارد در سال ۹۵ به تیم‌ پرسپولیس پیوست.

وی در اولین قراردادش که با نوجوانان نفت بود. 900 هزار تومان گرفت که با آن پول به خانواده اش کمک کرد و سپس به رده امید و قرارداد 2 میلیون و 500 هزار تومانی با تیم امید نفت بست و با آمدن به لیگ برتر قراردادش 85 میلیون تومان شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.