کد خبر : 23529 / /
/

در اوایل نیمه اول بازی تیم ملی کشورمان مقابل انگلیس و پس از برخورد صورت به صورت علیرضا بیرانوند و سیدمجید حسینی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان حرکتی انجام داد که طرفداران تیم استقلال به شدت نسبت به آن معترض شدند.

 

یکی از نکات جالب توجه در جریان بازی تیم ملی مقابل انگلیس واکنش سرمربی تیم ملی کشورمان به مصدومیت بیرانوند بود که از نگاه هواداران استقلال پنهان نماند.

در اوایل نیمه اول بازی تیم ملی کشورمان مقابل انگلیس و پس از برخورد صورت به صورت علیرضا بیرانوند و سیدمجید حسینی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان حرکتی انجام داد که طرفداران تیم استقلال به شدت نسبت به آن معترض شدند. این رفتار البته از سوی اهالی فوتبال نیز با تعجب بسیاری مواجه شده و عملکرد سرمربی تیم ملی را غیرحرفه‌ای تلقی کرده اند.

در لحظه‌ای که بیرانوند از جای خود برخاست و تصمیم گرفت به بازی ادامه دهد هنوز یک دقیقه سپری نشده بود که او با اشاره به داور از او تقاضای تعویض شدن کرد و روی زمین نشست و در نهایت دراز کشید. در همان لحظه دوربین تلویزیونی سرمربی تیم ملی کشورمان را نشان داد که با بستن چشمانش سرش را به دو طرف تکان داد و با هر دو دست بر سرش کوبید.

این رفتار به معنی از دست رفتن دروازه بان اصلی و شرایط بد برای تیم ملی بود. در حالی که حسین حسینی پشت سر کی روش در حال آماده کردن خودش برای حضور در میدان مسابقه بود. این رفتار باعث شد تا بسیاری از علاقمندان به فوتبال به ویژه استقلالی‌ها عکس العمل سرمربی تیم ملی را غیر حرفه‌ای و در قبال حضور حسینی شکننده بدانند. به همین خاطر طرفداران استقلال از همان زمان تا ساعتی پس از پایان بازی با اشاره به این حرکت سرمربی تیم ملی از به شدت انتقاد کرده و معتقد بودند با این رفتارش روحیه سید حسین حسینی پیش از حضور در میدان مسابقه را تخریب کرده است.

ناگفته نماند؛ گرچه نزدیکان به تیم ملی پس از پایان بازی عنوان کردند که در آن لحظه حسینی این عکس العمل کی روش را ندیده است اما قطعاً با تماشای دوباره فیلم بازی و یا از طریق دوستانش این موضوع به اطلاع دروازه بان دوم تیم ملی فوتبال کشورمان رسیده بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.