کد خبر : 23575 / /
/

قیمت انواع گوشت قرمز در سوم آذر ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

قیمت گوشت گران شد. قیمت گوشت امروز در بازار اعلام شد. قیمت گوشت به دلیل افزایش قیمت غذای گوسفند گران شده است. قیمت گوشت امروز 6 آذر اعلام شد. برای اطلاع از آخرین قیمت گوشت با «خبر روز» همرا باشید. 

قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.

قیمت گوشت

قیمت گوشت قرمز در ششم آذر ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

راسته با استخوان گوسفندی

۱۷۶,۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی

۱۹۵,۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه

۱۷۸,۰۰۰

ران پاک کرده گوساله

۲۰۵,۰۰۰

سر دست پاک کرده گوساله

۱۸۰,۰۰۰

گردن گوسفندی

۱۳۵,۰۰۰

قلوگاه گوساله

۱۴۹,۰۰۰

گردن گوساله

۱۳۵,۰۰۰

قلم گوساله

۳۹,۰۰۰

سردست گوسفندی

۱۷۰,۰۰۰

ماهیچه گوساله

۱۹۵.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی

۱۰۵.۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند

۱۸۰.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی

۱۸۸,۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی

۲۰۲,۰۰۰

قیمت گوشت مرغ امروز

 بر اساس اعلام سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، گوشت مرغ تازه از صبح امروز با قیمت هر کیلوگرم ۵۳ هزار و ۲۰۰ تومان در میادین و بازارهای میوه و تره‌بار عرضه می‌شود.

قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ غیر بسته بندی در میادین میوه و تره‌بار ۳۹,۸۰۰ تومان و تخم مرغ ۳۰ عددی بسته‌بندی در شانه‌های خمیری با قیمت ۸۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

یوسفخانی گفت: قیمت مصوب مرغ هر کیلو ۶۳ هزار تومان برای مصرف کننده است که الان عرضه زیاد و کم بودن تقاضا الان زیر نرخ مصوب بین ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان در مراکز عرضه به دست مردم عرضه می‌شود.

به گزارش مشرق به نقل از صدا و سیما، یوسفخانی، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران آخرین قیمت مرغ در رابطه با آخرین قیمت مرغ در بازار را گفت: قیمت مصوب مرغ هر کیلو ۶۳ هزار تومان برای مصرف کننده است که الان عرضه زیاد و کم بودن تقاضا الان زیر نرخ مصوب بین ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان در مراکز عرضه به دست مردم عرضه می‌شود.

یوسفخانی ادامه داد: قیمت مرغ منجمد نیز همان قیمت جدید ۵۵ هزار تومان است که تقاضایی برای آن نیست به جهت اینکه الان قیمت مرغ گرم این است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در پایان گفت: پیش بینی این است که ما تا پایان سال جاری خوشبختانه در بحث تولید و عرضه هیچ گونه مشکلی نداریم. تولید و عرضه کافی است و بیش از حتی حد مصرف تولید انجام می‌شود. تولیدکنندگان جوجه ریزی پیش از مصرف داخل الان انجام شده است و تا پایان سال بازار به همین روند ادامه پیدا می‌کند در بهترین حالتی که بخواهد اتفاق بیفتد این است که به نرخ مصوب ۶۳ تومان برسد یعنی بالاترین قیمت اگر یک مقدار تقاضا در ماه‌های پایانی سال بیشتر شود به نرخ مصوب نزدیک شویم یا به نرخ مصوب عرضه شود. الان پایین‌تر از نرخ مصوب است هم تولید بالا است و هم تقاضا به نسبت تولیدمان پایین‌تر است.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.