کد خبر : 23644 / /
/

کی روش عاشق امید ابراهیمی است و گفته می شود لیست 25 نفره سرمربی تیم ملی تنها بخاطر احتمال صعود ایران از گروه و پایان مصدومیت امید ابراهیمی است

امید ابراهیمی متولد 25 شهریور 1366 در نکاه مازندران است. امید ابراهیمی به علت علاقه پدرش مدتی را در زمان کودکی به ورزش کشتی مجبور بوده که به علت به علاقه بودن خود او به سمت فوتبال بازگشته است. امید ابراهیمی فوتبال حرفه‌ای را از شهرداری نکا شروع کرد و در آن زمان تیم فوتسال داشته که خیلی خوب بوده است. امید ابراهیمی بعد از 4 فصل حضور در باشگاه سپاهان در سال ۱۳۹۳ با قراردادی ۱ ساله به باشگاه فوتبال استقلال تهران پیوست. امید ابراهیمی در اردیبهشت 95 با نگین شفیع زاده ازدواج کرد.

امید ابراهیمی در اردیبهشت ماه سال ۹۵ با نگین شفیع زاده ازدواج کرد که همسر او خواهر لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری است. امید در رفت و آمد ها با خوانواده ی خسرو حیدری با همسرش آشنا شد و تصمیم گرفت با خسرو باجناق شود.

کی روش عاشق امید ابراهیمی است و گفته می شود لیست 25 نفره سرمربی تیم ملی تنها بخاطر احتمال صعود ایران از گروه و پایان مصدومیت امید ابراهیمی است حتی در قطر گفته است من بهترین بازیکنم را در خط هافبک از دست داده ام !

عکسی از او و همسرش بر سر سفره عقد با نگاهی عاشقانه منتشر شده است.

امید ابراهیمی

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.