کد خبر : 23890 / /
/

اگرچه باور عموم در این است که رابطه جنسی زمان مخصوص ندارد، ولی متخصصان می گویند بهتر است در زمان های خاصی، رابطه جنسی برقرار شود.

 

 

اگرچه باور عموم در این است که رابطه جنسی زمان مخصوص ندارد، ولی متخصصان می گویند بهتر است در زمان های خاصی، رابطه  جنسی برقرار شود.

فواید رابطه ی جنسی

پس از رابطه جنسی همسران احساس خوشایند ، کاهش استرس و رهایی و لذت را تجربه می کنند. معمولا زوج هایی که رابطه  جنسی کمتری را دارند از میزان استرس بیشتر، تپش قلب، تب، سرگیجه و احساس سنگینی رنج می برند.

زمان های نامناسب رابطه ی جنسی

متخصصان رابطه جنسی بعد از ورزش کردن، بعد از حمام کردن و یک فعالیت سنگین را توصیه نمی کنند.

متخصصان یکی دیگر از زمان های نادرست رابطه جنسی را زمانی می دانند که فرد به شدت گرسنه است.

علائم هشدار دهنده

متخصصان سلامت جنسی می گویند رابطه جنسی گاهی به بدن افراد زیان می زند. گاهی افراد احساس لرز و سرما و یا لرزش دارند، ادامه دادن رابطه  جنسی فشار مضاعفی را به بدن آن ها وارد می کند و بهتر است که رابطه جنسی متوقف شود.

یکی دیگر از زمان هایی که بهتر است رابطه جنسی را ادامه نداد زمانی است که فرد احساس شدید درد داشته و در این مساله ناراحتی شدیدی را تجربه می کند.

مشاوره کنید

اگر علائم هشدار دهنده را در طول مدت رابطه جنسی تان زیاد تجربه می کنید، بهتر است با یک متخصص در حوزه ی سلامت جنسی مشاوره کنید تا بررسی های لازم در این زمینه به عمل آید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.