کد خبر : 23926 / /
/

موسی بزرگ اصل بار دیگر رئیس سازمان حسابرسی شد. گمانه زنی‌ها در رابطه با برکناری رئیس قبلی حکایت از دست‌های پشت پرده دارد.

دقایقی پیش رئیس سازمان حسابرسی به دستور وزیر اقتصاد برکنار شد.

موسی بزرگ اصل بار دیگر رئیس سازمان حسابرسی شد. گمانه زنی‌ها در رابطه با برکناری رئیس قبلی حکایت از دست‌های پشت پرده دارد.

طی احکام جداگانه ای از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی رئیس و یک عضوهیأت عالی نظارت سازمان حسابرسی منصوب شدند.

سید احسان خاندوزی طی این احکام، “سید اکبر موسوی داور” و “سید مهدی رمضانی” را به ترتیب به عنوان رئیس و عضو هیأت عالی نظارت سازمان حسابرسی به مدت دو سال منصوب کرد.

در احکام صادره برای موسوی و رمضانی می خوانیم:

با استناد به مفاد ماده 22 اساسنامه سازمان حسابرسی و تبصره ذیل آن و با توجه به مصوبه مورخ 2 آذر ماه 1401 هیأت محترم وزیران، به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان رئیس/ عضو هیأت عالی نظارت سازمان حسابرسی منصوب می شوید.

همکاری، همدلی و همراهی در این مأموریت دسته جمعی پیش شرط موفقیت است. امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری؛ انقلابی گری، مردم داری، پاکدستی، فساد ستیزی و قانون مداری در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات مجدانه بکوشید.

موسی بزرگ اصل پیش از این طی چهار سال به عنوان رئیس سازمان حسابرسی فعالیت می کرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.