کد خبر : 24092 / /
/

امروز یکشنبه (۲۰ آذرماه)، قیمت عمده مرغ در میدان بهمن تهران حدود ۵۰ هزار تومان برای هر کیلوگرم است که نسبت به روز گذشته تغییر نداشته است.

 

معاون بازرگانی میادین میوه و تره بار گفت: هم اکنون مرغ با قیمت ۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود که حدود ۱۶ درصد از نرخ مصوب کمتر است.

اعرابی افزود: امروز یکشنبه (۲۰ آذرماه)، قیمت عمده مرغ در میدان بهمن تهران حدود ۵۰ هزار تومان برای هر کیلوگرم است که نسبت به روز گذشته تغییر نداشته است.

وی گفت: مرغ در این میدان بصورت خرده فروشی هم حدود ۵۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

معاون بازرگانی میادین میوه و تره بار افزود: نرخ مرغ برای عرضه در میادین میوه و تره بار ۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده که حدود ۱۶ درصد کمتر از نرخ مصوب (۶۳ هزار تومان) است و این فرصت خوبی برای خرید و ذخیره سازی است.

از سوی دیگر مدیرکل نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولید مرغ در سطح کشور در وضعیت مطلوبی است گفت: هم اکنون تولید مرغ بصورت روزانه حدود ۸۰۰ تن بیش از نیاز بازار است که باعث پیشی گرفتن عرضه از تقاضا شده است.

آغاز واریز حقوق بازنشستگان کارگری/ معوقات مزدی برای کدام بازنشستگان واریز می شود؟

امرالهی گفت: مرغ در سطح خرده فروشی در کشور حدود ۵۷ هزار تومان برای هر کیلوگرم بر مشتریان عرضه می‌شود.

مدیرکل نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، ورود تشکل‌های صنعت طیور برای جمع آوری مرغ مازاد نیاز بازار و حذف عوارض صادرات مرغ را از جمله راهکار‌های لازم برای جلوگیری از زیان تولیدکننده‌های مرغ برشمرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.