کد خبر : 24093 / /
/

علی بهرمند افزود: هم اکنون شیرینی در بازار به وفور موجود است و با قیمت آزاد خرید و فروش می شود چرا که شیرینی فروش‌ها شکر را به قیمت ۲۰ هزار تومان و آرد درجه یک را با اختلاف قیمت از نانوایی‌ها خریداری می‌کنند.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی گفت: با توجه به ثبات نرخ مواد مصرفی و اولیه، قیمت شیرینی در شب یلدا تغییری نخواهد داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، علی بهرمند افزود: هم اکنون شیرینی در بازار به وفور موجود است و با قیمت آزاد خرید و فروش می شود چرا که شیرینی فروش‌ها شکر را به قیمت ۲۰ هزار تومان و آرد درجه یک را با اختلاف قیمت از نانوایی‌ها خریداری می‌کنند.

او بیان کرد: نوسان قیمت در مواد مصرفی شیرینی پزی مشاهده نمی‌شود، به همین سبب قیمت شیرینی در شب یلدا تغییری نخواهد کرد. لذا مدیریت عرضه و تقاضا قیمت و رقابت قیمت باعث تعادل بازار می شود.

بهرمند درباره قیمت‌های انواع شیرینی گفت: هم اکنون میانگین قیمت شیرینی‌تر از ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان، شیرینی زبان، پاپیونی و دانمارکی از ۱۱۰ تا ۱۲۰ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه شیرینی ادامه داد: هم اکنون قیمت‌های اعلامی شیرینی متعادل است، اما امکان دارد در بعضی واحدها به سبب استفاده از مواد مصرفی متفاوت مانند مغزهای خوراکی قیمت‌ها متفاوت باشد.

او عمده دستگاه‌ها و ماشین آلات پخت شیرینی را ایرانی عنوان کرد و گفت: امکان دارد به ندرت دستگاه‌هایی از آلمان، سوئیس و ایتالیا خریده شده باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.