کد خبر : 24111 / /
/

قیمت دلا در معاملات نقدی روز گذشته هم در بازار رسمی افزایشی بود و هم در بازار آزاد.

اقتصادنیوز : در شرایط فعلی عده ای از فعالان بازار با اشاره به افزایش قابل توجه نرخ دلار در روز های گذشته از احتمال اصلاح شدن قیمت اسکناس آمریکایی در تهران سخن گفتند.

قیمت دلا در معاملات نقدی روز گذشته هم در بازار رسمی افزایشی بود و هم در بازار آزاد. گفته می شود بازیگران ارزی در معاملات دیروز تحت هیجان افزایش نرخ حواله درهم  و سیگنال صعودی بازارهای همسایه در موقعیت خرید قرار گرفته بودند.

همدستی نرخ دلار و درهم در بازار ارز

در شرایط فعلی عده ای از فعالان بازار با اشاره به افزایش قابل توجه نرخ دلار در روزهای گذشته از احتمال اصلاح شدن قیمت اسکناس آمریکایی در تهران سخن گفتند. با این حال عده ای دیگر باور دارند لیدر بازار درحال حاضر قیمت درهم است و تا تقاضای حواله قوی است، اصلاح در مسیر نزول رخ نخواهد داد. 

پیش بینی قیمت دلار امروز 

در شرایط فعلی برخی از تحلیلگران ارزی باور دارند در صورتی که نرخ دلار هرات و از سوی دیگر نرخ حواله درهم رشد کند ممکن است قیمت دلار در تهران هم آرایش صعودی به خود بگیرد.

پیش بینی جدید از قیمت دلار /درهم، لیدر بازار شد /اتفاق عجیب در بازار سکه

 

با این حال نوسان محدود نرخ دلار در هفته گذشته نشان داد که بازیگران ارزی هراس از تزریق عرضه دارند و این احتمال وجود دارد که نرخ دلار امروز نوسان محدودی را ثبت کنند یا دنده معکوس بزند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.