کد خبر : 24121 / /
/

آرام جوینده از چهره های به شدت متفاوت در میان همسران فوتبالیستاست که خب با ظاهری که داره تونست خودش رو بکشونه وسط و حالا هم تراز همسرش سپهر حیدری شهرت داره!

سپهر حیدری رو همه ما می شناسیم چرا که از پیشکسوتای فوتبال ایرانه. سپهر حیدری این روزام که دیگه شده مربی مدرسه فوتبال و حسابی داره میتازونه. سپهر حیدری از بازیکنان خوب قرمز پوشان بود که حاشیه خاصی دور و برش رو نمیگرفت تا اینکه با آرام خانوم همسرشون ازدواج کردند! آرام جوینده از چهره های به شدت متفاوت در میان همسران فوتبالیستاست که خب با ظاهری که داره تونست خودش رو بکشونه وسط و حالا هم تراز همسرش سپهر حیدری شهرت داره!

سپهر حیدری

آرام بانو مثلا این مدلیه که دیگه ته هرررررررررچی عمل زیباییه درآورده و کلا شده یه فیس و آدم دیگه! سپهر حیدری هم که از اونجایی که چهارپایه خانومشه ظاهرا هیچ مشکلی با استایل و رفتار ایشون نداره و هر چقدر الفاظ رکیک از کاربران میشنوه براش اهمیت نداره! حالا شاید بگین بابا این کامنتای منفی رو که همه دارن اما باید گفت سپهر حیدری برای هر یک از تصاویری که همراه با همسرشه به شدت مورد هجوم لفظ و نظر کاربران همیشه در صحنه قرار میگیره و به بدترین شکل ممکن همه چیز براش می نویسن که اصلا جالب نیست و شعور نداشته اونهارو نشون میده! اینم بگیم که سپهر خان هم کم نمیاره و در هیچ یک از پستای منتشر شدش کامنت رو نمیبنده، اما در عوض به شدت چشمش رو بر روی این نظرات بسته که واقعا عجیبه!

مثلا در ادامه نمونه ای از تصاویر جذاب آرام جوینده رو مشاهده می کنید که طبق معمول در دبی گرفته شده چرا که این زوج شیفته این دبی یعنی بزرگترین شهر عربی هستن و خیلی وقته بار بندیلو به اون سمت بستن!

شهرت زن سپهر حیدری با اندام و قیافه

خب تلاش برای دیده شدن که شاخ و دم نداره! خانوم جوینده هم از طریق چهره و اندام خود به شدت در تلاشه تا بولد و تو چشم باشه، حالا به هر قیمت! آرام جوینده دارنده آنلاین شاپ هستش و این مدلیه که از امارات جنس میخره و به ایرانیا میفروشه!

سپهر حیدری

اما خب موضوع اصلی اینجاست که خانوم خانوما برای فروش بیشتر نیازمند فالووره و برای جذب کاربر هم باید مواردی رو به اشتراک بزارید که جالب به نظر بیاد! در این جاست که وقتی هنر خاصی ندارین، از اندام خود استفاده نموده و با چاشنیه ژست و افاده کلی پست و استوری شاخ تولید محتوا می کنید!

سپهر حیدری | تولید محتوای بی محتوای آرام جوینده که فقط یچیزو نشون داد!

نمونه از موارد گفته شده ویدیویی هستش که آرام جویده مدتی پیش از خود منتشر کرد! در این ویدیو خانوم خانوما در حالی که به شدت لباسشون تنگه و الانه که منفجر بشه، آرایشی بسیار غلیظ دارند و خب با چهره تمام عمل و پروتزیشون فیلتر اینستاگرام رو هم آوردن تو کار!

خب اینهممممه استفاده از همه چیز دیگه قُلی قصاب هم که باشه این شکلی میشه! از طرفی آرام جوینده در این یک حرکت خیلی خلاقاااانه کتاب رو دست میگیره و بعد پرت میکنه رو تخت که خب این هم نمونه ای دیگر از تولید محتوای بی محتوای وی می باشد!

خانواده سپهر حیدری

پدرش سیاوش حیدری از فوتبالیست های قدیمی ذوب آهن و مادرش نیز قبل از انقلاب عضو تیم ملی والیبال بانوان ایران بود

سپهر حیدری

یک برادر بزرگتر از خود بنام ساشا دارد که مربی فوتبال در اصفهان است، سه تا خواهر دارد که یکی پزشکی، یکی پرستاری و دیگری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد

سپهر حیدری

شروع فوتبال سپهر حیدری

تخت نظر پدرم فوتبال رو از مدرسه نونهالان ذوب آهن شروع کرد و همزمان به خاطر مادرم نیز تا نوجوانی والیبال بازی می کردم، تمام مقاطع سنی ام را از نونهالان تا بزرگسالان در ذوب آهن بودم

سپهر حیدری از ذوب تا پرسپولیس

در فصل 86 – 87 در حالی که کاپیتال ذوب آهن بود به پیشنهاد حمید استیلی با قرارداد دوساله به پرسپولیس رفت ، او در همین سال در بازی پرسپولیس با سپاهان گل برتری قهرمانی را زد

سپهر حیدری

گل دقیقه 96 سپهر باعث پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل سپاهان باعث کسب عنوان قهرمانی پرسپولیس شد و خودش نیز به اوج محبوبیت در این تیم رسید

از مس تا بازنشستگی

در سال 1390 یکسال در باشگاه مس کرمان بازی کرد و سال 91 به ذوب آهن بازگشت، وی بطور رسمی در سال 94 اعلام کرد از فوتبال خداحافطی کرده است

ازدواج

سپهر حیدری در سال 93 با همسرش ازدواج کرد، این زوج در بهمن 96 صاحب یک پسر بنام دیاکو شدند

ماجرای آشنایی

در 2 فروردین 1393 در مرکز بولینگ اریکه ایرانیان همسرم که همراه خانوادشون اومده بودند رو دیدم و در یک نگاه عاشقش شدم، همانجا پیشنهاد ازدواج رو با پدرشان در میان گذاشتم

و در نهایت با هم ازدواج کردیم

همسر تکواندوکار

سپهر حیدری : همسرم قهرمان تکواندوی کشور است امام الان مدرک C مربیگری دارد و خیلی به من کمک می کند

آکادمی فوتبال در کیش

حیدری بعد از دوران فوتبالی با همسرش ساکن جزیره کیش شدند و در آنجا آکادمی به نام سپهر کیش برای کشف استعداد و پرورش بازیکنان نونهال و نوجوان را اداره می کند.

سپهر حیدری

مصاحبه قدیمی اما جالب با سپهر حیدری

برادرو خواهرتون ازدواج کردن؟ خیر

توی کدوم دانشگاه و چه رشته ای درس میخونی؟ شهرک غرب دانشگاه ایران زمین و در رشته ی مهندس مکانیک

مهندسی مکانیک در چه گرایشی؟

ساخت و تولید

چند ترمه درستو تموم کردی؟

من ۸ ترمه میتونستم تموم کنم ولی به خاطر سربازی طولش دادم

دوست داری تا مقطع دکترا ادامه بدی؟

اگه خدا بخواهد بله

اسمت رو کی انتخاب کرده؟

پدرو مادرم که اول دوست داشتن اسم من یاشار باشه که گویا قبول نکردن و در آخر نام سپهر رو انتخاب کردند.

اولین مربیت؟

جمشید رشیدی و پدرم سیاوش حیدری

اولین تیمت؟

ذوب آهن

چرا همیشه شماره ی ۳ میپوشی؟

خودم که دوست داشتم ۱۳ بپوشم به خاطر نیستا ولی شماره ی ۳ رو به نیت امام حسین انتخاب کردم

تا چند سالگی فوتبال رو ادامه میدی؟

تا وقتی که بتونم و خدا بخواهد

شغل دیگه ای به غیر فوتبال داری؟ نه ولی دوست دارم استاد دانشگاه بشم

به غیر از تیم پرسپولیس از چه تیم دیگه ای خوشت میاد؟

اول پرسپولیس دوم پرسپولیس سوم ذوب آهن

از تیم های اماراتی پیشنهاد داشته باشی میری؟ سال قبل پیشنهاد داشتم ولی چون با پرسپولیس قرداد داشتم نرفتم!!

تا حالا به خاطر درگیری از بازی اخراج شدی؟ به خاطر درگیری نه ولی به خاطر اعتراض اخراج شدم

بیوگرافی و شخصیت سپهر حیدری (تصاویر)

الگوی ورزشیت کیه؟

علی دایی که هم توی تحصیل و هم فوتبال موفق بوده همیشه رابطش با خدا بوده و وقتی میبینم یه ذره راه اونا رو اومدم خیلی خوشحالم.

الگوی غیر ورزشی؟ پدر ومادرم

فکر میکنی غیر از دفاع میتونی توی پست دیگه ای بازی کنی؟

من قبلا تیم نوجوانان که بودم مهاجم بودم و آقای گل هم شدم پرویز ابوطالب به من گفتن که اگه توی پست دفاع بازی کنی موفق تر میشی و میتونی تیم ملی هم بازی کنی

بهترین مربی توی ایران؟ مربی خوب زیاد داریم

نظرت در مورد دعوت نشدنت به تیم ملی؟ والا عادت کردم حقم خورده بشه تو تیم ملی وعادت کردم دعا کنم برای موفقیت تیم ملی.

خصوصیات همسر آیندت؟ اول اینکه نجیب باشه-با اصل و نسب باشه زیبا باشه-تفاهم اخلاقی داشته باشیم-تحصیلات بالایی هم داشته باشه

دوست داری همسرت چه رشته ای خونده باشه؟ رشته ی فنی یا مهندس ،دکترا

توی تهران تنها زندگی میکنی؟ نه با مادرم زندگی میکنم وگاهی اوقات خواهرهام،برادرم و پدرم هم میان بهم سر میزنن.خیلی کم میشه که تنها باشم چون خانواده ی من ورزشی هستن هیچ وقت متو تنها نمیزارن و روی تغذیه ی من حساسن ومن دست تک تک شونو میبوسم.

خونت اجارس یا شخصیه؟ اجاره ای

کدوم محله ی تهران زندگی میکنی؟ سعادت آباد

کی رو بیشتر از همه دوست داری؟ خانوادمو

تعطیلات کجا رفتی؟ ترکیه،ما جایی رفتیم که ریلکس باشیم و استراحت کنیم و چندمدت حرف از فوتبال نباشه که تقریبا نزدیک یونان رفتم دقیقا دوتا خانواده پرسپولیسی تیر بودن و از صبح تا شب پرسپولیس رو تشویق میکردن واصلا نتونستیم استراحت کنیم.باعث افتخار بود.

وقتی گل دقیقه ی ۹۶ رو به سپاهان زدی چه احساسی داشتی؟

خیلی خوشحال بودم اصلا قابل وصف نیست ولی وقتی گل را که زدم سرو صدای هواداران را نمیشنیدم و تنها در گوشه ی چشمم یک سری رنگ قرمز می دیدم که تماشاگران بودند بعد سیصد نفر ریختند سرم که نفسم در نمی آمد و خوشحال بودم که باعث خوشحالی این همه جمعیت شده ام.

بعد از گل قهرمانی برخورد مردم اصفهان باهات چه طور بود؟

مردمان اصفهان همه آدم های بافرهنگی هستن ولی تعدادی ناراحت بودن ومشکلاتی برام ایجاد کردن به خصوص خانوادم که الانم هستش از این گلی که من زدم و الان هم وقتی میبینن از دستم ناراحت هستن.

راسته که توی بازی با سپاهان با هادی عقیلی درگیر شدید؟ نه

چه حسی داری وقتی میبینی که حماسه ساز اصلی ۹۶ رویایی شدی؟

باور کنید یک معجزه بود که اون روز اتفاق افتاد و گفتن این حس اصلا قابل وصف نیست.ولی مردم خیلی به من لطف داشتند.باورتون نمیشه من و مادرم رفتیم مشهد نمیدونید مردم توی خیابون امام رضا چه کارا که نمیکردند.وقتی برای زیارت رفتم هشون کمکم میکردن تا به ضریح برسم .مادرم اصلا باورش نمیشد.اینها هیچ جای دنیا اتفاق نمیفته!هر چی از اون موقع بیشتر میگذره بیشتر به این معجزه پی میبرم.

چرا همه بهت میگن خسیس؟

چون من اصفهانی هستم به من میگن ولی بدونید من خیلی آدم دست و دلبازی هستم …ایکس لارژم و اونایی که میگن من خسیسم میخوان منو اذیت کنن در صورتی که شاید از من به اونها چیزی رسیده باشه ولی از اون ها حتی به انداره ی یک ادامس هم به من چیزی نرسیده.

آشپزی بلدی؟ بله برنج بلدم

کارای خونت رو خودت انجام میدی یا کارگر داری؟ از اونجا که من خیلی حساسم به تمیزی همه رو خودم انجام میدم

کدوم تیم و بازیکن خارجی رو دوست داری؟ تیم رئال مادرید و بازیکن الکساندر نستا

بازیکن ایرانی مورد علاقه؟ کریم باقری

رابطتت با محسن و شیث و کریم چطوریه؟ من روابط عمومیم خوبه وبا همه خوبم.

دوست صمیمی فوتبالی و غیر فوتبالیت؟ فوتبالی فرزاد آشوبی و میثاق معمارزاده . غیر فوتبالی امین رستمی(خواننده)

بیوگرافی و شخصیت سپهر حیدری (تصاویر)

چرا رابطتت با بازیکن های خارجی اینقد خوبه؟

فکر کنم به خاطر اینه که زبان انگلیسی بلدم ،فوق العاده نیست ولی یه چیزایی بلدم من به اونا اصفهانی یاد میدم اونا هم به من زبانشونو یاد میدن.

خوش تیپ ترین بازیکن تیم؟ اول خودم بعد از من اشپیتیم.

کمترین نمره ی دوران مدرسه؟ ۱۰

چرا اینقد مهربونی؟ خدا منو خوش قلب آفریده (خنده…)چون خردادی هستم.

اگه یه دختر داشته باشی به پسری مثل سپهر میدی؟

شک نکن حتما دخترم رو میدادم سپهر پسر صاف و ساده ایه هیچی توی دلش نیست.نه این که بخوام از خودم تعریف کنم ولی من یه اخلاق خوبی دارم که خدا همیشه به خاطر این اخلاقم کمکم کرده اینکه بد هیچ کس رو نمیخوام.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.