کد خبر : 24138 / /
/

. نیمار با گفتن اینکه به او (مارکینیوس) ایمان دارد و همیشه در کنار او خواهد بود، از هم‌تیمی‌خود در پی‌اس‌جی، که آخرین پنالتی را از دست داد و به این ترتیب حذف برزیل در جام جهانی را قطعی کرد، حمایت کرده بود.

 

نیمار در اقدامی جالب چت‌های خصوصی خود با هم‌تیمی‌هایش در برزیل را منتشر کرده است.

نیمار، فوق ستاره برزیل پس از شکست تلخ مقابل کرواسی در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی بدون رضایت هم‌تیمی‌هایش چت‌های خصوصی خود با آن‌ها را در اینستاگرام منتشر می‌کند.

اسکرین‌شات‌هایی از چت‌های واتساپ و اینستاگرام با هم تیمی‌هایش مارکینیوس، رودریگو و تیاگو سیلوا که در نوع خود اقدام عجیبی از سوی نیمار به حساب می‌آید. ستاره پاری‌سن‌ژرمن در یکی از استوری‌های اخیر در این باره توضیح داد: تصمیم برای افشای چت‌ها(بدون اجازه) برای این بود که نشان دهیم چقدر انگیزه داشتیم و چقدر متحد بودیم.

او ادامه داد: این‌ها بخشی از پیام‌های زیادی بود که با تیم رد و بدل کردم. من خیلی ناراحتم... اما برای حرکت رو به جلو باید قوی تر باشیم و مطمئنم که با حمایت همه هواداران قوی‌تر برمی‌گردیم. من برزیلی هستم با غرور و عشق فراوان!

پیش از این، نیمار در استوری‌های اینستاگرام خود چت‌های بسیار جالبی با هم‌تیمی‌هایش را به جهانیان نشان داده بود. نیمار با گفتن اینکه به او (مارکینیوس) ایمان دارد و همیشه در کنار او خواهد بود، از هم‌تیمی‌خود در پی‌اس‌جی، که آخرین پنالتی را از دست داد و به این ترتیب حذف برزیل در جام جهانی را قطعی کرد، حمایت کرده بود. پیام نیمار به مارکینیوس: بریم برادرم، ما باید قوی باشیم، به خودمان زمان بدهیم و ببینیم فوتبال چه چیز دیگری برای ما دارد.

نیمار همچنین با این پیام از رودریگو حمایت کرده است: من اینجا هستم تا بگویم تو یک ستاره هستی... باعث افتخار است که بخشی از دوران حرفه‌ای باشم.  می‌خواستم بگویم که من الگوی تو هستم و خوشحالم که تو را به یکی از ستاره‌های تاریخ برزیل می‌بینم.

در دوران حرفه‌ای‌ام پنالتی‌های زیادی را از دست داده‌ام و از همه آنها درس گرفته‌ام اما من هرگز تسلیم نشدم، همیشه به دنبال بهتر شدن بودم و خودم را در همه چیز به کمال رساندم. محکم بمان، این انتقاد و این فشار تو را قوی می‌کند و آنچه را که به تو گفتم به یاد می‌آوری. تو یک جام دیگر برای برزیل خواهی آورد.

این برزیلی در اینستاگرام هم برای تیاگو سیلوا، ستاره کهنه کار چلسی می‌نویسد: من واقعاً می‌خواستم این جام را به تو بدهم. تو، من و دنی لیاقت زیادی داریم... اما خدا هدفی دارد و همه چیز را می‌داند.

تیاگو سیلوا هم پاسخ می‌دهد: برادر، بیشتر از آن چیزی که تصور می‌کردم شرایط بد است! نمی‌توانم تحمل کنم. باورم نمیشه باختیم!  من نمی‌توانم آن را باور کنم.

این چت‌ها در حالی از سوی نیمار منتشر شده که هنوز مشخص نیست که آیا این فوق ستاره پس از حذف در مرحله یک چهارم نهایی به کار خود در تیم ملی برزیل ادامه می‌دهد یا خیر. او پس از باخت مقابل کرواسی گفت: باید آنالیز کنم و در مورد هر چیزی که برای من خوب است فکر کنم، و البته این که چه چیزی برای سلسائو خوب است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.