کد خبر : 24150 / /
/

سکه بازان افزایشی در معاملات نقدی روز گذشته از کانال ۱۸ میلیون تومان عبور کردند و به مرز مقاومتی ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیدند.

 

برخی از تحلیلگران بازار می گفتند که سکه بازان به صورت هیجانی و تحت تاثیر افزایش قیمت دلار در موقعیت خرید قرار گرفتند.

سکه بازان افزایشی در معاملات نقدی روز گذشته از کانال ۱۸ میلیون تومان عبور کردند  و به مرز مقاومتی ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیدند. 

قیمت سکه صعودی شد

فعالان بازار سکه می گفتند در صورتی که قیمت سکه از اولین مرز مقاومتی عبور کند ممکن است بازار با افزایش تقاضا روبرو شود و فلز گران بهای داخلی به سمت نیمه کانال مذکور حرکت کند. فلز زرد رنگ داخلی عصر دیروز به ۱۸ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان رسید.

خرید هیجانی در بازار سکه با شوک نرخ دلار

برخی از تحلیلگران بازار می گفتند که سکه بازان به صورت هیجانی و تحت تاثیر افزایش قیمت دلار در موقعیت خرید قرار گرفتند. گفته می شود نرخ دلار دیروز رکورد بی سابقه ای را ثبت کرده است.

در شرایط کنونی عده ای از معامله گران معتقدند در صورتی که نرخ دلار امروز هم مانند دیروز پییشروی کند این امر ممکن است موجب تداوم صعود سکه بازان شود.

وضعیت اشباع در بازار سکه

با این حال عده ای دیگر می گفتند در بازار سکه شاهد اشباع خرید است و اشباع خرید در تحلیل تکنیکال یعنی بعد از آن ریزش داریم. آن‌ها توصیه می‌کردند که معامله‌گران سنگین نخرند و بهتر است که الان مراقبت کنند. ضمن اینکه حباب سکه هم به بالای 3 میلیون تومان رسیده که سابقه نداشته است..

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.