کد خبر : 24262 / /
/

سردار حسین اشتری در جمع روحانیون نیروهای مسلح با بیان اینکه پلیس در ایام و شرایط مختلف حائز نقش و ماموریت های مهم و موثر است، بیان کرد: پلیس خدمتگزار مردم است؛ انتظامی کشور امروز نقش کارآمد و اثرگذاری در جامعه دارد و باید قدردان این نعمت و توفیق خدمتگزاری باشیم.

 

فرمانده کل انتظامی با تاکید بر لزوم تکیه بر جهاد تبیین و روشنگری در جنگ روایت ها گفت : دشمنان ایران اسلامی شکست مفتضحانه ای از مردم خوردند.

سردار حسین اشتری در جمع  روحانیون نیروهای مسلح با بیان اینکه پلیس در ایام و شرایط مختلف حائز نقش و ماموریت های مهم و موثر است، بیان کرد: پلیس خدمتگزار مردم است؛ انتظامی کشور امروز نقش کارآمد و اثرگذاری در جامعه دارد و باید قدردان این نعمت و توفیق خدمتگزاری باشیم.

 وی با بیان اینکه خوشا به حال کسانی که شبانه روز با اخلاص و بی منت به مردم خدمت می کنند، خاطر نشان کرد: نیروهای پلیس از مرز تا مرکز در همه ایام در صحنه های خدمت به مردم، مجاهدانه و ایثارگرانه تلاش می کنند و بر این توفیق خدمتگزاری می بالند.

سردار اشتری ادامه داد: پلیس در همه مقاطع زمانی و مکانی حافظ جان، مال و ناموس مردم است و امروز هم می بینیم در عرصه صیانت از امنیت کشور میدان داری می کند.

سردار اشتری در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف و دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های نیروهای مسلح در دانشکده تربیت پلیس و افسری امام حسن مجتبی (ع) مطرح کرد: توفیق حضور مقام معظم رهبری را در این مراسم داشتیم و از فرمایشات گوهربار، حکیمانه، پدرانه و مقتدرانه معظم له فیض بردیم؛ فرمایشات مقام معظم رهبری " مدظله العالی" در این مراسم برای مردم و نیروهای مسلح بسیار روحیه بخش و کارگشا بود.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به  فتنه اخیر در کشور به دنبال و بهانه  فوت یک خانم جوان (مرحوم مهسا امینی) تصریح کرد: دشمن در هر شرایطی به دنبال رسیدن به اهداف شوم و پوشالی خود است؛ از این رو فوت مرحوم "مهسا امینی" برای آنها یک بهانه بود تا بتوانند از این طریق امنیت و آرامش مردم را خدشه دار و نقشه های خود را در راستای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیاده کنند.

وی با بیان اینکه دشمن با یک جنگ ترکیبی به دنبال تشویش اذهان عمومی است، خاطرنشان کرد: در شرایطی فعلی هدف دشمن ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خدشه دار کردن نظم و امنیت مردم و تشویش اذهان عمومی در تمامی حوزه ها از جمله اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... است.

سردار اشتری یادآور شد: فتنه اخیر کاملا هدایت شده و سازمان دهی شده در راستای براندازی نظام بود، دشمنان با فتنه های پوشالی خود به دنبال آشوب های خیابانی، تعرض به اموال عمومی و دولتی و ... بودند که توسط ضدانقلاب و منافقان و برخی مزدوران خائن هدایت می شود.

فرمانده کل انتظامی کشور در ادامه ضمن ابراز تاسف از حادثه ناگوار فوت مرحوم " مهسا امینی" به تشریح واقعه پرداخت و بیان کرد: در همان ساعات اولیه موضوع فوت این خانم به بنده گزارش شد که در همان روز در مرز شلمچه در حال خدمت رسانی به زائران حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) بودم؛ پس از اطلاع از ماجرای مرحوم "مهسا امینی" با ذکر اینکه نامبرده "مثل دختر من است" سه دستور ویژه مبنی بر انجام درمان جدی وی، رسیدگی فوری بدون هیچ گونه ملاحظه و همچنین تکریم خانواده مرحومه را صادر کردم.

سردار اشتری گفت: انصافا همکاران ما در مجموعه انتظامی کشور موضوع را به صورت کامل و دقیق و بدون هیچ گونه ملاحظه ای مورد بررسی قرار دادند و براساس گزارشات ارائه شده و نتیجه تحقیقات هیچ موردی از ضرب و شتم در گزارش ها اعلام نشد.

سردار اشتری تاکید کرد: پلیس متعهد به حفظ جان، مال و ناموس مردم و حافظ ارزش های والای انقلاب اسلامی است و در برابر وظایف محوله و همچنین برقراری امنیت و آرامش مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

وی ضمن قدردانی از همکاران مجموعه انتظامی در سراسر کشور برای خنثی سازی جنگ ترکیبی دشمن عنوان کرد: خدمت رسانی به مردم و حفظ امنیت و آرامش یک نیت الهی است از سویی امنیت مردم نیز خط قرمز پلیس است و هرگز اجازه نمی دهیم که عده ای اغتشاشگر امنیت مردم را خدشه دار کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه های اخیر دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی با تمرکز بر جنگ پیچیده ترکیبی و عملیات روانی، عنوان کرد: نیروهای پلیس مقتدرانه، با صلابت، مدبرانه و تا پای جان از امنیت صیانت کردند و خداوند برای این بصیرت، شعور، روحیه جهادی و انقلابی همکاران و همرزمانم شاکرم و به همه نیروهای پلیس از مرز تا مرکز خداقوت می گویم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با تاکید بر اینکه مدافع مردم و امنیت هستیم و تا پای جان برای امنیت این آب و خاک ایستاده ایم، بیان کرد: نیروهای پلیس مردانه در میدان عمل برای دفاع از امنیت و مردم ایستادند و نقشه ها و توطئه های دشمنان را نقش بر آب کردند.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان وارد شده و هر چه داشت به میدان آورد برای اینکه ما یک ایران قوی و مستقل نداشته باشیم، دشمن به دنبال اختلاف قومی، مذهبی و تجزیه طلبی است  ولی شکست مفتضحانه ای خورد، هر کس در مقابل مردم ایران و خون شهدا بایستد، شکست می‌خورد.

وی با تاکید براینکه دشمن به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی در مردم است ، تصریح کرد :  امروز وظیفه جهاد تبیین داریم؛ بحمدالله  شما  علما و روحانیون عزیز  به خوبی می توانید  برای  در زمینه جهاد تبیین و نهضت روشنگری اقدام کنید.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار اشتری ادامه داد: مقام معظم رهبری " مدظله العالی" بر اهمیت جهاد تبیین و روشنگری تاکید فرمودند، یکی از کارکردهای همه ما به عنوان سربازان جنگ نرم بایستی صیانت از ارزش های والای نظام و انقلاب اسلامی و معرفی دستاوردهای نیروهای مسلح باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.