کد خبر : 24392 / /
/

این روزا دیگه تو سینما و تلویزیون اگه میخوای مشهور باشی باید خوووشگل باشی چرا که استعداد دیگه کمتر اهمیت داره و اونچیزی که شده بولد، زیبایی چهره و اندامه!

 میترا رفیع در 14 سالگی با نمایشی به نام نقطه چین ها به کارگردانی امیرحسین شفیعی اولین تجربه بازیگری خود در جشنواره فجر را بدست آورد. میترا رفیع متولد 12 آذر 1373 در تهران است. میترا رفیع کارگردانی دو نمایش یه جوری مثلِ … و از این تاریکی را نیز تا کنون تجربه کرد است که یک جوری مثلِ … برای جشنواره پاکستان نیز دعوت شده بود. میترا رفیع بازیگری در سینما را از سال 1396 با فیلم کلمبوس شروع کرده است. علت شهرت میترا رفیع بازی در سریال بی همگان بود.

این روزا دیگه تو سینما و تلویزیون اگه میخوای مشهور باشی باید خوووشگل باشی چرا که استعداد دیگه کمتر اهمیت داره و اونچیزی که شده بولد، زیبایی چهره و اندامه! خیلی از بازیگرای خانوم هستند که این مدلی وارد بازیگری شدن و شاید اصلا نتونن چهارتا کلام چالشی دیالوگ بگن و یا لحن و حرکات خاصی رو ایفا کنن! یکی از بازیگرای نوپا میترا رفیع هستش که البته باید گفت میترا رفیع هم زیبایی داره و هم توانایی چرا که تا به اینجای کار با تلاش خود کارنامه کاری خوبی رو ساخته، اما میشه گفت میترا رفیع مِن جمله هنرمندایی هستش که تک بعدیه! حالا یعنی چی؟

  میترا رفیع

 

میترا رفیع

میترا رفیع  تو اینستاگرام چه غوغایی راه انداخته!

یعنی خانوم بازیگر تنها میتونه تو کاراکترای جدی ظاهر بشه و اهل طنز بازی کردن نیست و یا اصلا تواناییش رو نداره. برخی از چهره ها هستند همانند پژمان جمشیدی که نشون دادن میتونن در نقشای مختلف مثبت و منفی و جدی و طنز و ساده و شیطون دیده بشن و به خوبی کار رو از آب درارن اما خب برخی هم هستند همانند میترا بانو که چنین نیستند.

هیچگاه یک شخصیت کامل نیست و قطعا هم نکات مثبت داره و هم منفی! پس اگر انتقادی از شخص میشه صرفا به این معنا نیست که اون آقا و یا خانوم کلی چیز میزای مثبت نداره! حالا از این ها که بگذریم اگه میخواین کمی تا قسمتی با میترا رفیع در زندگی شخصیش آشنا بشیم ابتدا تصاویری اینستاگرامی از خانوم خانوما مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا.

میترا رفیع

میترا رفیع

میترا رفیع

میترا رفیع  در چه فیلم هایی نقش آفرینی کرده؟

در ابتدای متن گفتیم میترا رفیع از هنرمندایی که هنوز نوپاعه، اما بهتره بگیم میترا رفیع ابتدا در سریال "از سرنوشت" شهرت پیدا کرد که خب مادر سهراب بود اما از اونجایی که نقش خانوم خانوما طولی نکشید و خیلی زود تموم شد، نمیشه گفت از نقشای اصلی بود اما باید گفت که تاثیر گذار بود.

میترا رفیع از دیگر سریال هایی که بازی کرده "بی همگان" هستش که تا همین چند وقت پیش از شبکه سه پخش میشد. خانوم بازیگر در این کار به شدت عاشق پیشه پیدا کردند و کلی به فالوورای شیفتشون افزوده شد. جدا از این میترا رفیع این شبها البته در آخر هفته در سریال "گیلدخت" دیده میشه که کاراکتر گلنار رو بازی میکنه و جالبه بدونید خب از اونجایی که خانوم خانوما تو همه فیلم و سریالاشون خوشگل هستند خب به طبع کلی مخاطب جذبشون میشن و اینجوریاست که میگیم زیبایی تاثیر به شدت زیادی داره. 

میترا رفیع

مثلا شما فرض کن میترا بانو خوشگله، خب گارگردانان هم وقتی می بینن خانوم یا آقای بازیگر ایکس میتونه مخاطب رو جذب کنه میان و ازش استفاده میکنن. مثلا سحر قریشی به همین شکل بود که مثل بمب ترکوند که البته خانوم قریشی شیطنت خودشون با عوامل هم بود که بردتشون اون بالا مالاها.

اما میترا رفیع با تلاش و البته زیبایی خود در حالا بالا رفتن پله های ترقی هستش که احتمال میره به همین زودیا تو سینما هم پیداش بشه و بر روی پرده نقره ای ببینیمشون!

انتقاد تند کاربران به بازیگریِ میترا رفیع

از چهره خانوم خانوما که دربیایم و برسیم به بازیه این بازیگر جوانمون باید بگیم که برخی از کاربران و البته مخاطبین بر این عقیده هستند که میترا رفیع چندان خودش رو وارد چالش نمیکنه. حالا یعنی چی؟ یعنی مثلا چه خوابش بیاد، چه بترسه، چه خوشحال باشه و چه ناراحت، کلاااا فیسش و ظاهرش چندان تغییری نداره و یخ طور بازی میکنه. 

میترا رفیع به دست شخص شخیص خدا طراحی شده؟!

خب میدونیم که این روزا دیگه بانوان ایرانی به قدری سمت عمل های زیبایی رفتن که میشه گفت بعد از استفاده از لوازم آرایش که مقام دار هستیم در جهان، این حرکت خوشگلاسیون با تیغ جراحی هم چندان کم نیست و میتونیم تو این موردم از پر استفاده ترین کشور های جهان باشیم.

عمل های زیبایی به خصوص بینی و فسقل کردنش میون بازیگران خانوممون هم زیاده و تا به حال چند باری از زبون بازیگران زن همانند نیکی کریمی و یا افسانه پاکرو شنیده ایم که میگن سینمای ما خانومای خوشگل رو خیلی بهتر و بیشتر جذب میکنه و تبدیل شده به فضایی پر از لب و گونه های پروتزی!

اما میترا بانو از اون دسته هنرمندان هستند که به سمت و سوی این حرکت نرفته و به چهره ای که داره قانعه و اتفاقا اعتماد به نفس بالایی هم داره. میترا رفیع از لحاظ چهره ای آیتمای خوبی برای زیبایی داره و همانند مثلا خانوم نیوشا ضیغمی نیست که یه پاش تو اتاق جراحی باشه و یه اتاق دیگش تو کل کار و زندگی!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.