کد خبر : 24593 / /
/

تیم ملی فوتبال آرژانتین توانست با شکست دادن فرانسه در ضربات پنالتی قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ شود.

 

اسطوره فوتبال برزیل اعتراف کرد که دوست نداشت آرژانتین قهرمان جام جهانی شود با این حال گفت که این تیم با انگیزه و هیجان بسیار بالایی بازی کرد و همین باعث قهرمانی‌اش شد.

به نقل از "apostagolos"، تیم ملی فوتبال آرژانتین توانست با شکست دادن فرانسه در ضربات پنالتی قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ شود.

رونالدو نازاریو دلیما، اسطوره فوتبال برزیل، درباره قهرمانی آرژانتینی ها در این رقابت ها گفت: دروغ می گویم اگر بگویم که دوست داشتم آرژانتین قهرمان شود اما به نظرم فوتبال گاهی یک ورزش رومانتیک است و تیمی که با شور و شوق بیشتری بازی کند به پیروزی می رسد. آرژانتین شاید زیبا بازی نمی کرد اما شور و شوق باور نکردنی برای قهرمانی داشت و همین باعث قهرمانی آنها شد.

او ادامه داد: همه بازیکنان آرژانتین در کنار هم بودند و برای هم می جنگیدند. آنها مسی را داشتند که می توانست در هر لحظه از بازی سرنوشت ساز ظاهر شود و نتیجه بازی را تغییر دهد. من قبل از اینکه جام جهانی آغاز شود دوست داشتم که فینال با حضور برزیل و فرانسه برگزار شود. این پیش بینی من از فینال بود اما برزیل حذف شد. حداقل پیش بینی فرانسه درست بود. به نظرم فرانسه عملکرد بسیار خوبی داشت و نشان داد که شایستگی قهرمانی را دارد.

رونالدو درباره فرانسه ادامه داد: آنها در همه پست ها بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داشتند این در حالی بود که چندین بازیکن خود را به خاطر آسیب دیدگی از دست دادند. با این حال نزدیک بود که باز هم قهرمان شوند و این کیفیت بالای آنها را نشان می داد. فرانسه دفاع بسیار خوبی داشت و در حمله هم باورنکردنی بود. خط میانی این تیم هم قدرتمند و باکیفیت بود با این حال در فینال بعضی از بازیکنان هماهنگ نبودند. به نظرم این تیم آینده درخشانی دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.