کد خبر : 24625 / /
/

رونالدو اما به جز جورجینا رودریگز یکی دو نامزد دیگه هم داشت که در ادامه برخی از آن ها که رسانه ای شدند را معرفی می کنیم:

معشوقه و همسر کریس رونالدو رو که دیگه همه می شناسن و اون کسی نیست جز خانوم جورجینیا رودریگز که تا قبل از آشنایی با کریس مدیر فروش برند گوچی بود اما خوب شانس و اقبال بهش رو کرد و شد مادر بچه های کریس! رونالدو ورودریگز در حال حاضر رونالدو ۵ فرزند دارد که سه فرزند آن ها از طریق رحم اجاره ای با دو مادر ناشناخته به دنیا آمده اند. رونالدو بار‌ها اعلام کرده به‌خاطر علاقه خود به شماره ۷ به فکر هفت فرزند است.

رونالدو

رونالدو اما به جز جورجینا رودریگز یکی دو نامزد دیگه هم داشت که در ادامه برخی از آن ها که رسانه ای شدند را معرفی می کنیم:

- جما اتکینسون؛ سال ۲۰۰۷ زمانی که کریس در حال مطرح کردن نامش در فوتبال انگلیس بود با جما اتکینسون بازیگر و مدل انگلیسی آشنا شد. این آشنایی چهار ماه ادامه داشت و دو طرف سپس از هم جدا شدند.

-ایرینا شایک؛ ایرینا شایک یا همان شیخ الاسلاموف مدل مطرح روسی از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ به مدت پنج سال با کریس نامزد بود. رابطه‌ای که کریس و ایرینا آن را در رسانه‌ها علنی کردند. ظاهراً مادر کریس خیلی ایرینا را تأیید نمی‌کرد و نظرات منفی اش در جدایی این دو بی‌تأثیر نبود.

 رونالدو

نریدا گایاردو؛ مدل اسپانیایی قبل از اینکه رونالدو تصمیم بگیرد انگلیس را ترک کند با او بود. رابطه‌ای که در رسانه‌ها هم علنی بود و عکس‌های مختلف این دو نفر در حال خوشگذرانی پخش شد. کریس، اما گزینه دائمی نریدا به عنوان یک مدل خوشگذران نبود. او اعتقاد داشت کریس فقط در زمین خوب است! علت جدایی این دو شلوارک‌های عجیب غریب کریس رونالدو عنوان شده که خیلی مورد پسند گایاردو نبوده است.

رونالدو

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.