کد خبر : 24861 / /
/

شرکت بهمن موتور از روز شنبه ( 10 دی‌ماه 1401) طرح فروش فوری سه محصول دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی و وانت کارا ویژه طرح تعویض خودروهای فرسوده را آغاز کرد.

 

بهمن موتور خودروهای فیدلیتی، دیگنیتی پرستیژ و وانت کارا را به صورت نقدی در طرح تعویض خودروهای فرسوده به فروش می‌رساند.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت بهمن موتور از روز شنبه ( 10 دی‌ماه 1401) طرح فروش فوری سه محصول دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی و وانت کارا ویژه طرح تعویض خودروهای فرسوده را آغاز کرد.

شرایط فروش جدید شرکت بهمن موتور در قالب طرح تعویض خودروهای فرسوده تا پایان روز دوشنبه (12 دی‌ماه 1401) ادامه خواهد داشت.

شرایط بهمن موتور برای تعویض خودروهای فرسوده  

در این طرح فروش فوری تحویل خودروها ۳۰ روزه بوده و بر این اساس سودمشارکت و سود انصراف تعلق نخواهد گرفت. جریمه تاخیر ۳۰ درصد سالیانه و مدل خودروها ۱۴۰۱ خواهد بود.

بر اساس اطلاعیه بهمن موتور در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده (غیرتاکسی)، محصولات فیدلیتی پرایم تیپ1 (5نفره) و دیگنیتی پرستیژ در رنگ‌های سفید و مشکی عرضه می‌شود. به همین ترتیب در این طرح وانت کارا دو کابین تیپ4 نیز در رنگ سفید به فروش می‌‎رسد.

 تعویض خودروهای فرسوده

در این طرح پیش ثبت نام یک دستگاه از محصولات شرکت بهمن موتور برای متقاضیان مشمول و حائز شرایط، به صورت نقدی با موعد تحویل فوری (30 روزکاری پس از طی مراحل اسقاط خودروی فرسوده و واریز وجه و تکمیل پرونده) امکان‌پذیر است.

گفتنی در طرح تعویض خودروهای فرسوده بهمن موتور، قیمت محصولات برای منتخبین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، پس از مجاز شدن متقاضی از سوی مراجع ذی‌صلاح و انجام فرآیند اسقاط خودروی فرسوده و در زمان واریز وجه و بر اساس قیمت مصوب روز لحاظ خواهد ‌شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.