کد خبر : 24986 / /
/

مدیرکل روابط عمومی ریاست جمهوری در صفحه توییتری خود از دستور ابراهیم رئیسی، رئیس دولت، برای توقف فعالیت پیج اینستاگرامش خبر داد.

فعالیت پیج ابراهیم رئیسی در اینستاگرام متوقف شد

مدیرکل روابط عمومی ریاست جمهوری از توقف فعالیت پیج ابراهیم رئیسی، رئیس دولت، در اینستاگرام خبر داد.

مدیرکل روابط عمومی ریاست جمهوری در صفحه توییتری خود از دستور ابراهیم رئیسی، رئیس دولت، برای توقف فعالیت پیج اینستاگرامش خبر داد.

این در حالی است که با گذشت بیش از سه ماه از فیلترینگ اینستاگرام به‌تازگی صفحه اینستاگرامی سیدابراهیم رئیسی، تیک آبی را دریافت کرد و همین موضوع حواشی زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت.

در همین راستا سایت دولت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد فرایند دریافت تیک آبی چندین ماه قبل انجام شده و اکنون اینستاگرام تیک آبی را به صفحه رئیس جمهور اضافه کرده است.

متن بیانیه سایت دولت به شرح زیر است: با توجه به صفحات متعدد منسوب به رئیس‌جمهور در شبکه‌های اجتماعی خارجی و انتساب مطالب مخدوش، اقداماتی به‌ منظور تشخیص اصالت برای کاربران از ماه‌ها قبل انجام شد که اخیرا یکی از شبکه‌ها به آن ترتیب اثر داد. همچنان ‌که در تصویر مشخص است آخرین مکاتبه و پاسخ آن شبکه، مربوط به تیر ماه است.

مهدی رحیمی، مدیرکل روابط عمومی ریاست جمهوری، در واکنش به فضاسازی‌ها و حواشی که در خصوص تیک آبی اینستاگرام صفحه سیدابراهیم رئیسی ایجاد شده در صفحه توییتری خود نوشت: پس از ایجاد محدودیت مراجع اینترنتی بر روی اینستاگرام، رئیس‌جمهور دستور توقف فعالیت صفحه منسوب به ایشان را داد.

با وجود اطلاع‌رسانی در خصوص فرآیند دریافت تیک آبی صفحه دکتر رئیسی در اینستاگرام جهت تشخیص اصالت، هنوز برخی مشغول سناریوسازی هستند. در پی اغتشاشات و ایجاد محدودیت مراجع امنیتی برای اینستاگرام، دکتر رئیسی دستور به توقف فعالیت صفحه منسوب به ایشان داد و در این مدت مطلبی بارگذاری نشده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.