کد خبر : 25079 / /
/

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت :

ضمن تبریک به سردار رادان به مناسبت انتصاب به فرماندهی نیروی انتظامی کشور، هر وقت نام ایشان را می شنوم یاد برنامه  تلویزیونی ۱۵سال پیش کوله پشتی و فرزاد حسنی می افتم. برنامه ای که سردار رادان با تهور و شجاعتی غیرقابل انتظار پاسخ انتقادهای تند مجری را داد.

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت :

ضمن تبریک به سردار رادان به مناسبت انتصاب به فرماندهی نیروی انتظامی کشور، هر وقت نام ایشان را می شنوم یاد برنامه تلویزیونی ۱۵سال پیش کوله پشتی و فرزاد حسنی می افتم. برنامه ای که سردار رادان با تهور و شجاعتی غیرقابل انتظار پاسخ انتقادهای تند مجری را داد.

در آن برنامه آزادی بیان برای فرزاد حسنی وجود داشت اما انگار «آزادی پس از بیان» وجود نداشت! و فرزاد حسنی مجری گری آن برنامه را از دست داد و در افق محو شد!

حالا که سردار رادان برگشته، همان شجاعت قبلی هم برای پاسخگویی به سوالات برمی گردد؟ فرزاد حسنی چطور؟ او هم برمی گردد؟ و اگر برگشت شجاعت پرسیدن همان سوالها را خواهد داشت؟ صداوسیما چطور؟ آن روزها صداوسیمای ضرغامی بود و این روزها صداوسیمای پیمان جبلی. آیا شجاعت آن روز را خواهد داشت؟

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.