کد خبر : 25147 / /
/

برخی از کانال‌های اطلاع‌رسانی قیمت سکه امامی عنوان کردند که این فلز گرانبها تا محدوده 20 میلیون و 800 هزار تومان افت کرد و این موضوع می‌تواند زمینه‌ساز فشار فروش در ابتدای امروز (سه‌شنبه) شود.

سکه امامی با کاهش ۰.۴۷ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۰,۹۵۳,۰۰۰ تومان معامله شد.نیم سکه با کاهش ۱.۶۶ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد.ربع سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳۵۰۰۰۰ تومان کاهش، ۸,۲۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر سکه گرمی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

دیشب در بازار پشت خطی سکه امامی، میزان فروش‌ها بیشتر شد و این فلز گرانبها به زیر مرز 21 میلیون تومانی رفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، برخی از کانال‌های اطلاع‌رسانی قیمت سکه امامی عنوان کردند که این فلز گرانبها تا محدوده 20 میلیون و 800 هزار تومان افت کرد و این موضوع می‌تواند زمینه‌ساز فشار فروش در ابتدای امروز (سه‌شنبه) شود. 

تحلیلگران فنی باور دارند در صورتی که سکه امامی به زیر سطح 20 میلیون و 500 هزار تومان برود، فروش‌ها ممکن است تا مرز 20 میلیون تومانی ادامه پیدا کند. در این میان شماری از سکه‌بازان عنوان می‌کنند در صورتی که دلار در روز جاری افت خاصی را تجربه نکند، سکه امامی نیز کاهش معناداری را تجربه نخواهد کرد.  

افت قیمت سکه امامی در انتهای روز دوشنبه، از نگاه برخی فعالان به این دلیل بود که هراس از افزایش عرضه در میان شماری از معامله‌گران این بازار ایجاد شد. دیروز بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای عنوان کرد که قصد فروش 500 هزار قطعه ربع سکه را دارد و فرآیند عرضه‌های بعدی سکه‌های طلای تمام، نیم و ربع بهار آزادی به صورت منظم و پیوسته متعاقباً از سوی این نهاد اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.