کد خبر : 25205 / /
/

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در کنفرانس خبری خود در کنایه به علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: «در ابتدای حضور خود در باشگاه، یک گروه اقتصادی شکل دادم که در عرصه اقتصاد، تجربه زیادی داشتند.

کنایه سنگین مدیرعامل پرسپولیس به فتح‌الله‌زاده

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در کنفرانس خبری خود کنایه جالبی به مدیرعامل تیم رقیب زد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در کنفرانس خبری خود در کنایه به علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: «در ابتدای حضور خود در باشگاه، یک گروه اقتصادی شکل دادم که در عرصه اقتصاد، تجربه زیادی داشتند. بورس الزاماتی دارد که باید در هیات مدیره، حدود ۳ نفر اعضای اقتصادی حضور داشته باشند. این مساله الزامی است. چند طرح اقتصادی در کارگروه آمده که باید به هیات مدیره برود. رکود اقتصادی، شاید باعث محدودیت شد اما دنبال طرح‌های رویایی نیستیم و سعی می‌کنیم طرح‌ها، عملیاتی باشند.»

فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال دوشنبه شب در یک برنامه تلویزیونی از ساخت ورزشگاه مجازی در متاورس و تاسیس بانک استقلال گفته بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.