کد خبر : 25341 / /
/

جدیدترین قیمت دلار صرافی امروز دوشنبه 26 دی را در ادامه بخوانید.

قیمت دلار صرافی ملی امروز دوشنبه 26 دی اعلام شد. قیمت دلار صرافی ملی در نوسان است.

جدیدترین قیمت دلار صرافی امروز دوشنبه 26 دی را در ادامه بخوانید.

امروز قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ایران 39 هزار و 53 تومان (سی و نه هزار و پنجاه و سه تومان) اعلام شد.

قیمت دلار و یورو امروز در صرافی بانک ملی ایران اعلام شد. براین اساس قیمت خرید دلار آمریکا 38هزارو 663 تومان (سی و هشت هزار و ششصد و شصت و سه تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 39 هزار و 53 تومان (سی و نه هزار و پنجاه و سه تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 41 هزار و 995 تومان ( چهل و یک هزار و نهصد و نود و پنج تومان) و قیمت فروش یورو 42 هزار و 420تومان (چهل و دو هزار و چهارصد و بیست تومان) است.

دیروز دلار با قیمت ۴۰ هزار و ۷۵۰ تومان، یعنی ۱۳۰ تومان ارزانتر از روز گذشته، در بازار معاملات تهران مبادله شد. به نظر می‌رسد کاهش دمای این روزهای کشور، بر قیمت دلار تاثیر گذاشته و روند قیمت این اسکناس آمریکایی فریز شده است.

داغ‌ترین خبر این روزهای بازار، عرضه ربع‌سکه‌های دولتی در بورس کالا بود. در هفته گذشته این خبر، معاملگران و بازار را در حالت انتظاری قرار داد. دیروز ۲۸۰۰ قطعه ربع سکه در بورس کالا با قیمت ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده، کارمزد کارگزاری و ۱۰۰ هزار تومان سهم هر ربع سکه برای هزینه انبارداری در هر روز، فروش رفت.

دلار تمایلی به تغییر ندارد

بازار دلار اما از نخستین ساعات معاملاتی دیروز نیز در حالت انتظاری قرار داشت و برخی فعالان بازار معتقد بودند عرضه ربع سکه در بورس کالا می‌تواند بخشی از سرمایه‌های بازار را از دلار به سمت طلا و سکه سوق دهد؛ اما دلار چنین واکنشی به فروش دولتی ربع سکه نشان نداد که نشان می‌دهد روند قیمت دلار فعلا تمایلی به تغییر ندارد.

هر چند در هفته گذشته برخی کارشناسان اقتصادی، بازار آرام این هفته را پیش‌بینی کرده بودند، اما بازارهای موازی نیز سیگنال روندی خنثی را به دلار تهران دادند. تعطیلی بازار هرات و روند باثبات قیمت دلار سلیمانیه بر قیمت در بازار معاملات تهران بی‌اثر نبود. درهم امارات امروز نیز با قیمت ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان، همانند روز گذشته معامله شد.

فعلا روند خرید و فروش در بازار ارز راکد است و برخی فعالان بازار، کاهش حجم معاملات این اسکناس آمریکایی را به معنی «زمان مناسب خرید و فروش، فرا نرسیده است» تعبیر می‌کنند.

با توجه به نوسانات محدود قیمت دلار در ۱۰ روز گذشته، برخی فعالان انتظار دارند که تا پایان هفته جاری نیز اتفاق تعیین‌کننده‌ای در بازار نیفتد و دلار در یک بازه محدود، تغییرات قیمتی خود را به ثبت برساند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.