کد خبر : 25350 / /
/

عکس المیرا شریفی و مادرش را ببینید.

 المیرا شریفی مقدم در طی فعالیت خود با داوود عابدی آشنا شده که ازدواج کرده و دارای دو فرزند هستند. المیرا شریفی مقدم متولد 18 خرداد 1360 فعالیت خود را گویندگی در شبکه خبر شروع کرد. المیرا شریفی مقدم در فروردین ماه 1401 به بلیط فروشی بازی ها اعتراض کرد که به دو ماه ممنوع الکاری محکوم شد. المیرا شریفی مقدم چندوقت پیش از گویندگی فاصله گرفت و به اجرا روی آورد. عکسی که المیرا شریفی مقدم به مناسبت روز مادر در کنار مادرش به اشتراک گذاشته است.

المیرا شریفی مقدم

متاسفانه در سن 12 سالگی پدرش را در یک درگیری از دست داده است.

او در خانواده ای بزرگ شده که همه اعضای آن به خبر علاقمند بوده اند ، مرحوم پدرش همیشه بخش های مختلف خبری را گوش داده و روزنامه خواندن هم جز فعالیت های این خانواده بوده است.

قبل از ورود به مدرسه در سنین کم ، سواد خواندن و نوشتن را کسب کرده . میگوید: " در همان کودکی ادای آقای محمدرضا حیاتی را در می آوردم و گویندگی می کردم. "

المیرا شریفی مقدم

تحصیلات المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی است و ادعا میکند که بدون پارتی وارد صداوسیما شده . علاوه بر کار اجرا به خبرنگاری هم می پردازد .

شروع فعالیت المیرا شریفی مقدم در 18 سالگی

المیرا شریفی مقدم در 18 سالگی زمانی که هنوز کنکور هم نداده بود ، تست گویندگی داد و وارد شبکه خبر شد . در آن زمان شبکه ی خبر تازه تاسیس شده بود .

زندگی پرفراز و نشیب المیرا شریفی مجری معروف / از قتل پدر تا ازدواج و فرزندان !

ازدواج زود هنگام

این چهره در سال 1379 و در سن 19 سالگی با داود عابدی مجری معروف که آن زمان جوانی 25 ساله بود وارد یک ارتباط عاشقانه شد . این زوج هنرمند نهایتا در سال 1382 عقد و در بهمن 83 عروسی کردند .

همسرش داود عابدی مجری بخش خبری شبکه خبر است.

فرزندان المیرا شریفی مقدم

این چهره ، دو فرزند پسر دارد ، پسر اول امیرابوالفضل در 24 فروردین ماه سال 89 متولد شد . به اختلاف 10 ماه و 20 روز پسر دومش امیر ارسلان به دنیا آمد. امیر ارسلان متولد 14 اسفند سال 89 می باشد.

پسر اولم، امیر ابوالفضل 24 فروردین سال 89 به‌ دنیا آمد.

زندگی پرفراز و نشیب المیرا شریفی مجری معروف / از قتل پدر تا ازدواج و فرزندان !

ماجرای قتل پدر

پدر المیرا شریفی مقدم در سال 1372 در جریان درگیری با یک کیف قاپ به قتل رسیده است . متاسفانه پس از گذشت سالها همچنان قاتل او شناسایی نشده و پرونده او مختومه شده است.

دلیل دوری یک ساله المیرا شریفی مقدم

 المیرا شریفی مقدم می گوید :جالب است بدانید فرزند اول من «امیرابوالفضل» 24 فروردین 89 به دنیا آمد. فرزند دومم «امیرارسلان» نیز 14 اسفند همان سال به دنیا آمد. واقعا سخت بود. من یک سال و نیم از کار دور بودم. اما الان همیشه کنارهم هستند و ما خیالمان راحت است.

اشکهای المیرا شریفی برای کشته شدگان حادثه منا

المیرا شریفی مقدم هنگام خواندن خبر آمار نهایی کشته شدگان ایرانی حادثه منا، بغض گلویش را گرفت و نتوانست خواندن خبر را ادامه دهد.

المیرا شریفی مقدم

بغض المیرا شریفی مقدم که برکت داشت

 بغضی که حسابی برکت داشت:«دقیقا دو سال پیش یک گزارش از دزفول ارسال شده بود که یک دختربچه 3 ساله بسیار زیبا در سرش تومور بدخیمی درآورده بود. این تومور صورت این بچه را کج کرده بود. به من گفتند که این گزارش قرار است پخش شود. من هم چون بی نهایت روی بچه ها حساسم گفتم من به تصویر نگاه نمی کنم چون اگر نگاه کنم نمی توانم خبر را بخوانم. من خبر را خواندم و برگشتم که تصویر بچه یک لحظه بزرگ فیکس شد. خواستم بگویم دعا می کنیم هیچ مادری غم و درد فرزندش را نبیند که یکهو بغض شد. از شانس من هم نصف ایران این خبر و بغض من را دیدند. همینطور پیام به شبکه می آمد. گریه من اصلا تبدیل به یک ولوله شد. از ستاد اجرای فرمان امام تماس گرفتند که این بچه هرجا هست و هزینه درمانش هرچقدر می شود ما به عهده می گیریم. شبکه خبر هم بغض من را در فواصل زمانی مختلف پخش کرد و شب بعد ما دوباره ارتباط گرفتیم.

المیرا شریفی مقدم

شکر خدا این بچه از دزفول به اصفهان منتقل شد و تومورش تخلیه شده بود. چندجراح پلاستیک تماس گرفتند و گفتند ما این دختر را به صورت رایگان جراحی می کنیم. بعد چند عمل جمجمه هم انجام شد تا اینکه صورتش به حالت عادی برگشت. با اینکه مجبور شدند چشمش را تخلیه کنند اما بعد از یکسال حال این دختر کاملا دگرگون شد. در گزارش قبل اصلا حرف نمی زد، اما این بار هم حرف زد هم شعر خواند و دست تکان داد. شاید گویندگی هیچ سودی برای کسی نداشته باشد اما آنقدر مردم در حق من و این بچه دعا کردند که این موضوع بزرگترین منفعت من از گویندگی خبر شد. هنوز پیگیر این دختربچه هستم و دلم می خواهد یک روز ببینمش اما فعلا تهران نیامده است.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.