کد خبر : 25541 / /
/

مسافر خشمگین وقتی اعتراض راننده تاکسی را دید با ضربات چاقو وی را به قتل رساند

 وی در حالی که حال خوبی نداشت به مأموران گفت: مسافربر هستم و ساعاتی قبل از میدان آزادی مسافر دربستی سوار کردم. در جاده مخصوص کرج بودیم که مسافرم مدعی شد پول ندارد و از من خواست در نزدیکی دستگاه عابربانکی توقف کنم. به درخواست او مقابل خودپرداز بانکی توقف کردم و او برای دریافت پول از ماشین پیاده شد،اما زمان زیادی طول کشید تا برگردد و من هم به حالت اعتراض از ماشین پیاده شدم.

او ادامه داد: در همین حین که به رفتارهای او معترض بودم، ناگهان مسافر جوان با چاقو به جانم افتاد و چندین ضربه زد و متواری شد. از ضرباتی که به من وارد شده بشدت مجروح شده‌ام و کمک می‌خواهم.

به‌دنبال این تماس، با توجه به اطلاعات مکانی که راننده تاکسی داد، بلافاصله مأموران راهی محل که در نزدیکی تهرانسر بود، شدند. مرد میانسال برای درمان به بیمارستانی در همان حوالی منتقل شد اما شدت جراحات وارده مرگ او را رقم زد. گزارش این جنایت به بازپرس محمدرضا صاحب جمعی اعلام شد. بازپرس جنایی دستور شناسایی ضارب و بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را صادر کرد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.