کد خبر : 25582 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث تلخ

۵ پسرجوان در رابطه با کشف جسد دختر جوان در شهرری توسط پلیس بازداشت شدند.

ساعت 18:30 بیستم دی‌ماه امسال، کشف جسد دختر جوانی رو‌به‌روی یک کارخانه در محله گل‌حصار شهرری از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 172 عبدالعظیم حسنی(ع)، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی به همراه بازپرس شعبه 103 دادسرای بخش کهریزک راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد دختر جوانی مواجه شدند که به دلایل نامشخصی به کام مرگ فرو رفته بود و بررسی‌های ابتدایی نیز نشان می‌داد، جسد متوفی که آثار کبودی روی بدنش مشهود بود از مکان نامشخصی به آنجا آورده و رها شده است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی که در جریان تحقیقات متوجه وجود دوربین‌های مداربسته در اطراف محل کشف جسد شده بودند به بازبینی آنها پرداخته و لحظه به لحظه صحنه انتقال جسد متوفی را توسط 5 پسر جوان مشاهده کردند و اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی متهمان کلید زدند.

تیم جنایی در گام بعدی با تحقیقات تخصصی متوجه شدند، دختر جوان به خانه یکی از متهمان رفته و پس از مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر اوردوز کرده و به کام مرگ فرو رفته است که 5 پسر جوان پس از این حادثه متوفی را در محله گل‌حصار رها کرده‌اند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با کشف این سرنخ مهم، تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی را کلید زدند و پس از شناسایی هویت 5 پسر جوان، موفق به ردیابی خانه‌ آنها در نقاط مختلف شدند.

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم، بی‌درنگ راهی خانه‌های موردنظر شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای متهمان را در عملیات‌های جداگانه بازداشت و تحقیقات را در رابطه با مرگ متوفی آغاز کردند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس شعبه 103 دادسرای بخش کهریزک، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شده است و متهمان برای کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.