کد خبر : 25767 / /
/

اهالی یک ساختمان، بوی تعفن مشکوکی که از یک واحد به مشام می‌رسید را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند؛ ماموران پلیس راهی محل حادثه شدند و پس از بازکردن درب خانه با اجساد زن و مرد جوان به همراه یک پسربچه ۷ ساله مواجه شدند!

ساعت 18 چهارشنبه بیست و ششم بهمن ماه، اهالی یک ساختمان در محله جوادیه بوی تعفن مشکوکی که از یک واحد به مشام می‌رسید را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند که با اعلام این خبر، ماموران پلیس راهی محل حادثه شدند و پس از بازکردن درب خانه با اجساد زن و مرد جوان به همراه یک پسربچه 7 ساله مواجه شدند که براثر گازگرفتگی فوت کرده بودند.

بدین ترتیب متخصصان پزشکی قانونی، تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی و عوامل آتش نشانی شهرداری تهران با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، پای در خانه موردنظر گذاشتند.

تیم تحقیق پس از بررسی‌های تخصصی در محل حادثه پی بردند، بخاری غیراستاندارد که داخل خانه قرار داشته باعث گازگرفتگی این خانواده 3 نفره شده است و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی زمان مرگ 3 متوفی را چند روز قبل از اعلام کردند.

 با دستور محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، اجساد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل و خانه موردنظر تا اطلاع ثانوی پلمب شد

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.