کد خبر : 25805 / /
/

چند بازیکن و مربی سرشناس فوتبال ایران درگیر یک پرونده قضایی مالی سنگین شده‌اند و پول هنگفتی از دست آنها رفته است.

ماجرا از جایی شروع شد که یک برجساز شناخته‌شده برای اهالی فوتبال، با دلالی مدیربرنامه قدیمی علی کریمی، پول‌های چند ستاره بین‌المللی سابق فوتبال ایران در اروپا را با هدف ساخت یک مجتمع بزرگ تجاری در حوالی میدان ونک تهران جذب کرد و بعداز گذشت چندین سال خبری از اتمام پروژه نشد.گفته می‌شود پول سپرده شده توسط این بازیکنان سابق باشگاه پرسپولیس ، حدود یک و نیم میلیون یورو بوده است. حتی یکی از این افراد منزل مسکونی‌اش در آلمان را برای شرکت در این سرمایه‌گذاری فروخت اما حالا بعداز ماه‌ها پیگیری، به او گفته شده که به جای طلبش تنها می‌تواند چند واحد تجاری در منطقه ترمینال جنوب تحویل بگیرد! این پیشنهاد هم به مذاق ستاره‌های فوتبال ایران خوش نیامده و گفته می‌شود ارزش چندانی برای آنها ندارد چرا که باتوجه به تورم شدید، ارزش پول آنها را هم برنمی‌گرداند.

طی سال‌ گذشته، یک برجساز استقلالی نیز که به هیات مدیره این باشگاه راه یافته بود با تجمع اعتراضی مالباختگان مقابل وزارت ورزش روبرو شده بود.

همچنین اوایل سال قبل در خبرها آمده بود مجید جلالی مربی سرشناس فوتبال ایران هم هدف یک کلاهبرداری در خرید یک آپارتمان لوکس در مناطق شمالی شهر تهران قرار گرفت و مدتها درگیر دعوای حقوقی شد.

به نظر می‌رسد اهالی فوتبال هرچقدر در زمینه عقد قرارداد و دریافت پول از باشگاه ها و فدراسیون تبحر دارند، در کار تجاری و سرمایه‌گذاری اموال‌شان ضعیف و بی‌تجربه هستند و طعمه کلاهبرداران می‌شوند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.