کد خبر : 26071 / /
/

سحر قریشی | سحر قریشی بازیگر | حواشی سحر قریشی

اخیرا حرف هایی از طرف مادر تتلو در واکنش به بارداری سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شد.

سحر قریشی در امارات ساکن است.  سحر قریشی مدتی پیش از تتلو جدا شد. سحر قریشی نوروز امسال ازدواج خود با تتلو را به طور رسمی اعلام کرده بود. سحر قریشی جزو بازیگرانی است که از ابتدا که به شهرت رسید حواشی زیادی برای او ایجاد شد. عکس جدید سحر قریشی را در ادامه مشاهده می کنید. ​

خبری در خصوص بارداری سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شد که صحت ندارد همچنین در این راستا نیز حرف هایی از زبان مادر تتلو در فضای مجازی دست به دست می شود که صحت آن تایید نشده است مادرشوهر چندماهه سحر قریشی گفته است نه عروس سابقم باردار است و نا پسرم از او صاحب بچه ای می شود.

سحر قریشی

عکس های منتشر شده سحر رحمانی نامزد جدید امیر تتلو در کنار این خواننده ایرانی بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته و این زن بدنساز را به رقبی عشقی سحر قریشی تبدیل کرده است.

در این تصویر که سحر قریشی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، این بازیگر زن در حال کشیدن سیگار در یکی از کافه های دبی دیده می شود.

امیر تتلو پس از پایان رابطه اش با سحر قریشی با چند دختر دیگر وارد رابطه شد و در فضای مجازی حاشیه هایی ایجاد کرد.

خواننده ایرانی مقیم ترکیه اینبار به سراغ دختری بدنساز به نام سحر رحمانی رفته است؛ داستان از این قرار است که تتلو اخیرا تصاویری از مسابقه یک دختر ورزشکار ایرانی دیده و حسابی تحت تاثیر قرار گرفت.

سحر رحمانی که اکنون به عنوان رقیب عشقی سحر قریشی شناخته می شود چندی پیش در یک مسابقه فیتنس با یکی از آهنگ های امیر تتلو بر روی استیج می آید و تتلو هم از این مسئله بسیار به وجد می آید.

سحر قریشی

سکته مغزی ناگهانی شهرام عبدلی در 46 سالگی و فوت او پس از نه روز واکنش های بسیار زیادی را در میان چهره های مطرح کشور به دنبال داشته است. در این رابطه سحر قریشی نیز به فوت بازیگر مشهور سینما و تلویزیون واکنش نشان داده است.

او یک تصویر از شهرام عبدلی در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده و به شکل خلاصه از دو کلمه برای ابراز ناراحتی اش استفاده کرده و نوشته است:

رفیق، داداش.

سحر قریشیسحر قریشی چندین ماهه قبل به ترکیه رفته و خبر ازدواج خود را تتلو را منتشر کرد که البته این رابطه هم به جدایی منجر شد و هم اکنون در دبی به تنهایی زندگی می‌کند.

سحر قریشیتصاویری از دکوراسیون خانه مجردی سحر قریشی در دبی منتشر شده است.

سحر قریشی

سحر قریشیعمل زیبایی سحر قریشی

سحر قریشی تاکنون هیچ عمل زیبایی انجام نداده و می گوید فقط دندانهایم را لمینت کرده ام.

مهدی اخوان ذاکر همسر سابق و اول سحر قریشی که خود مشوق ایشان برای عرصه بازیگری بوده است از علت طلاقشان بعد از سریال دلنوازان می گوید که بعد از این سریال رفتار سحر تغییر کرده و سحر سابق نبود.

سحر قریشی وی گفت که سحر همیشه از من به عنوان مشوق خود یاد کرده است و در مصاحبه های مختلف گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آنرا کنار می گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد به زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت.

سحر قریشیمهدی اخوان ذاکر در مصاحبه هایش گفت که من دوست نداشتم بعد از سریال دلنوازان سحر به کار بازیگری ادامه دهد اما 6 ماه از ایشان خبر نداشتم و برای ممنوع الکار شدنش شکایت کردم و به دلیل اینکه خود از ابتدا رضایت به کار ایشان داده بودم شکایت بنده رد شد. اما از نظر شرعی راضی به کار بازیگری همسرم نیستم.

سحر قریشیهمچنین ذکر کرد که: سحر همیشه از من به عنوان مشوق خود یاد کرده است و در مصاحبه های مختلف گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آنرا کنار می گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد به زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت.

سحر قریشیپاسخ سحر قریشی به طلاقش از مهدی اخوان ذاکر

سحر قریشی تمام ادعاهای شوهر سابقش در رابطه با طلاق را رد کرد و در مصاحبه هایش در مورد علت طلاقش اینگونه سخن گفت:

سحر قریشی گفت در ۱۷ سالگی در سل ۱۳۸۴ عقد کردیم و اولین درخواست طلاقم قبل از شروع بازیگری و در سال ۱۳۸۵ بود. در آن زمان مادرم در انگلیس بود و پدرم هم در آمریکا زندگی می کرد. بعد از بازیگر شدن و معروف شدنم خانواده همسر سابقم تلفنم را پاسخ می دادند.خودشان را مدیر برنامه من معرفی می کردند و چند تا پیشنهاد کار راهم رد کردند. بعد از آن چند مصاحبه عجیب و غریب کردند. هیچکس از خوشبختی فرار نمی کند و من واقعا خوشبخت نبودم. زندگی من و همسر سابقم ۳ سال طول کشید.

سحر قریشیبه همین دلیل الان با ازدواج در سن کم خیلی مخالف هستم و به همه دوستانم توصیه می کنم در سن کم ازدواج نکنند. سنم که بالا رفت دیدگاهم تغییر کرد و برخلاف اینکه گفته شد من بعد از معروف شدن جوگیر شدم، حقیقت این بود که من بزرگ شدم نه جوگیر ! بعد از جدایی از همسر سابقم مادرم از انگلیس برگشت و با هم زندگی می کنیم.

سحر قریشیازدواج دوم سحر قریشی و طلاق آن

سحر قریشی مدت زمانی را با امید علومی که خواننده تیتراژ و بازیگر فیلم دریا کنار بود و هر دو در این فیلم بازیگر بودند صیغه کرده اما منجر به چدایی شد. سحر قریشی در مصاحبه هایش که از او سوال پرسیده شده بود رابطه شما با امید علومی چیست؟ پاسخ داد که: من امید را از قبل می شناختم و الان دوران نامزدی (محرمیت) برای آشنایی بیشتر را با هم داریم. و اینکه ذکر کرده بود که: من در حال حاضر در شرایطی نیستم که بخواهم به تنهایی زندگی ام را ادامه دهم. از قبل امید را می شناختم و الان به صورت محرم ( صیغه محرمیت ) برای آشنایی بیشتر با هم رابطه داریم که اگر ان شاء الله تفاهم داشتیم در آینده ازدواج کنیم.

سحر قریشیالبته بعد از چند ماه دیگر در محافل هنری سحر قریشی با امید علومی دیده نشد و در مصاحبه جدید خود عنوان کرد مجرد است و منکر رابطه قبلی خود با امید علومی شد

سحر قریشی و رابطه اش با مهدی طارمی

در آبان سال 1396 بود که خبری مبنی بر ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی منتشر شد. اما دیری نپایید که این خبر با واکنش تند برادر سحر قریشی تکذیب شد.

البته با انتشار فیلمی که از سحر قریشی و مهدی طارمی لو رفته بود مشخص شد که این دو با هم یک رابطه عاطفی و عاشقانه داشته اند.

سحر قریشیانتشار عکس های جنجالی با مهدی طارمی

سحر قریشی عکس های آتلیه ای با مهدی طارمی دارد که همین عکس ها باعث شد باز هم نام او و مهدی طارمی بر سر زبان ها بیفتد و شایعه ازدواج آنها باز هم قوت بگیرد.

سحر قریشیسحر قریشی ممنوع الکار شد؟

این موضوع که چرا سحر قریشی اجازه همکاری با تلویزیون را ندارد مشخصاً اعلام نشده اما اینگونه به نظر می رسد که بخاطر ماجرای زندگی شخصی و جداییش از همسر اولش باشد.

رابطه جنجالی با امیر تتلو

در تاریخ بهمن سال 1400 کلیپ و تصاویری از سحر قریشی در ترکیه منتشر شد و یکی از این کلیپ ها، حضور او در ویلای شخصی امیر تتلو را نشان می داد. با توجه به شایعاتی که قبلا در مورد رابطه سحر قریشی و امیر تتلو وجود داشت، گمان می رود که این دو وارد رابطه ای عاشقانه با هم شده باشند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.