کد خبر : 26322 / /
/

دادستان مرکز استان گیلان در مورد نامه کشف‌شده در محل فوت ‌کیومرث پوراحمد گفت: ‌نوشته‌ای که همراه مرحوم پوراحمد کشف شده، نوشته‌ای کاملاً شخصی، خصوصی و خانوادگی است.

روز گذشته خبر فوت کیومرث پوراحمد کارگردان سینما و تلویزیون در سن 73سالگی در بندرانزلی در رسانه‌ها منتشر شد و بعد انتشار این خبر، ادعا‌هایی در مورد نوشته‌ای در محل فوت کیومرث پوراحمد در فضای مجازی مطرح شد.

سیدمهدی فلاح میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در مورد نامه کشف‌شده در محل فوت ‌کیومرث پوراحمد اظهار داشت: ‌نوشته‌ای که همراه مرحوم پوراحمد کشف شده، نوشته‌ای کاملاً شخصی، خصوصی و خانوادگی است.

بیشتر بخوانید

دادستان مرکز گیلان: بررسی‌های اولیه حکایت از خودکشی کیومرت پوراحمد دارد/ کشف دست‌نوشته‌ای کنار جسد‌

وی افزود: عدم‌انتشار تصاویر دل‌نوشته‌های خانوادگی و خصوصی پوراحمد در بخشی از وصیت‌نامه وی مورد تأکید قرار گرفته است.

دادستان مرکز استان گیلان تصریح کرد: مرحوم پوراحمد در انتهای این نامه تأکید کرده به‌غیر از خانواده‌اش کسی از محتوای نامه باخبر نشود و باتوجه به اینکه خانواده مرحوم از محتوای نامه مطلع هستند در صورت صلاح‌دید محتوای آن را منتشر خواهند کرد.

به گزارش تسنیم، کیومرث پوراحمد ساعت یک بامداد روز چهارشنبه مورخ 1402/1/16 در یکی از واحد‌های دهکده ساحلی انزلی فوت کرده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.