کد خبر : 26324 / /
/

سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به کاهش ١٧ درصدی تلفات تصادفات جاده‌ای در پنج سال اخیر گفت: در سال ١٤٠١ تعداد ٥٤١ نفر در حوادث ترافیکی فوت کردند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به کاهش ١٧ درصدی تلفات تصادفات جاده‌ای در پنج سال اخیر گفت: در سال ١٤٠١ تعداد ٥٤١ نفر در حوادث ترافیکی فوت کردند.

سردار محمدحسین حمیدی روز شنبه در نخستین نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در سال ١٣٩٧ تهران ٦٥٣ کشته داشت که در پنج سال اخیر با همکاری همه دستگاه‌ها روند تصادفات و متوفیان کاهشی بوده است که البته هنوز به نقطه مورد قبول دست نیافته‌ایم.

وی با بیان اینکه این روند کاهشی تلفات نتیجه از اقدامات فرهنگی در رسانه‌ها و همراهی دستگاه‌ها است، افزود: یکی از اقدامات شاخص، آموزش موتورسیکلت سواران بود زیرا مطابق تحلیل‌ها، عمده تلفات بزرگراهی مربوط به راکبان موتورسیکلت‌ها بود.

سردار حمیدی گفت: سال گذشته ٧٥ هزار موتورسیکلت سوار به صورت عملیاتی و میدانی آموزش داده شدند و طرح موتوریاب به صورت گسترده اجرا شد و ٥٥ دستگاه موتور سیکلت سنگین و غیر مجاز نیز شناسایی و ضبط شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان کاهش ٦ درصدی تلفات راکبان موتور سیکلت افزود: سال گذشته ٤٨٦ نقطه حادثه خیز اصلاح شد و ١٩٦ منطقه دارای گره ترافیکی نیز اصلاح شد که منجر به کاهش تصادفات و بار ترافیکی شده است.

 
 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.