کد خبر : 26356 / /
/

سخنگوی فرماندهی انتظامی استان مرکزی آتش زدن خودروی گشت انتظامی در شهرستان اراک را شایعه دانست.

در پی پخش تصویری در فضای مجازی مبنی بر آتش زدن خودروی گشت انتظامی در شهرستان اراک سرهنگ احسان آنقی سخنگوی فرماندهی انتظامی استان مرکزی این موضوع را تکذیب کرد.

 سرهنگ آنقی در تشریح جزئیات این شایعه گفت: در تاریخ ۲۰ فروردین ماه امسال، گزارشی از ایجاد مزاحمت برای تعدادی از بانوان در یکی از پارک‌های شهر اراک به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و سریعا گشت انتظامی در محل حاضر می‌شود.

او با اشاره به اینکه با حضور ماموران انتظامی در محل، حین بررسی موضوع جوانی با ریختن مواد اشتعال زا بر روی خودروی گشت پلیس قصد آتش زدن آن را داشته و از محل متواری می‌شود که با سرعت عمل مأموران قبل از هرگونه حادثه‌ای این حادثه کنترل و هیچگونه آسیبی به خودرو و سرنشینان آن وارد نشده است.

 سخنگوی فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: با اقدامات فنی مأموران یکی از مظنونین شناسایی و دستگیر شده و با هماهنگی قضایی بررسی موضوع و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

او با اشاره به اینکه معاندان و بدخواهان با اهدافی سوء و اخباری کذب با انتشار تصاویردروغین آرشیوی این خبر را در فضای مجازی انعکاس داده اند گفت: پخش اینگونه شایعات هرگز در عزم راسخ پلیس درخدمت روز افزون به مردم عزیز خللی وارد نخواهد کرد و با کسانی که با انتشار اخبار بی پایه آرامش فکری جامعه را بر هم می‌زنند برابر قانون برخورد قاطع خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.